Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.05.2017 13:03
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas na Vitę w przyszłym tygodniu. Będzie wersja pudełkowa
498V

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas na Vitę w przyszłym tygodniu. Będzie wersja pudełkowa

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas na PS4 pojawiło się jakiś czas temu. Chwilę potem, wydawca gry potwierdził plany stworzenia wersji na PS Vitę, ale nie ujawnił nam daty premiery. Ale wiemy już, że gra pojawi się w przyszłym tygodniu.

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas określić można jako wyjątkowo udany klon serii The Legend of Zelda, ze wskazaniem na odsłonę Wind Waker. Engine Software się postarało i dostarczyło wyjątkowo udany tytuł, który zebrał dobre oceny w wersji na PS4. Posiadacze Vity nie muszą na szczęście długo czekać by samemu wypróbować grę. Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas na przenośną konsolę Sony pojawi się 17 maja.

Nasza recenzja Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas w wersji na PS4

Ale to nie koniec dobrych informacji. Limited Run Games poinformowało, że Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas w wersji na PS4 i PS Vita doczeka się limitowanego wydania pudełkowego. Planowany miesiąc wprowadzenia gry do sprzedaży określono na lipiec 2017. Należy w tym przypadku pamiętać, że tytuł ten będzie dostępny w bardzo limitowanym nakładzie i dostępny wyłącznie na stronie Limited Run Games.

Tagi: Engine Software fdg entertainment Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas PlayStation 4 playstation vita