Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.05.2017 17:34
Shadow Warrior 2 z datą premiery i darmową pierwszą częścią
934V

Shadow Warrior 2 z datą premiery i darmową pierwszą częścią

Shadow Warrior 2 zadebiutuje na konsolach jeszcze w tym miesiącu. Jeśli nie znacie pierwszej odsłony to na pewno ucieszy Was fakt, że przy zakupie kontynuacji otrzymacie poprzednika bez dodatkowych opłat.

Shadow Warrior 2 to kontynuacja rebootu gry, która pierwotnie zadebiutowała na rynku w 1997 roku. Nowa inkarnacja klasyka stworzona przez polskie studio Flying Wild Hog spodobała się bardzo graczom oraz recenzentom, co przełożyło się na sukces finansowy i stworzenie kontynuacji.

Brutalny zwiastun premierowy PC-towej wersji Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 jest brutalną i staroszkolną grą FPS, której rozgrywka łączy w sobie elementy typowej strzelanki z walką bronią białą. Walczymy więc na dystans, ale i niejednokrotnie jesteśmy zmuszani do użycia śmiercionośnej katany. Gra jest również przesiąknięta czarnym humorem. Tytuł pojawi się na PlayStation 4 już 19 maja w 20 rocznicę istnienia oryginalnej gry. Tytuł będzie sprzedawany w formie The Shadow Warrior Collection. Kolekcja będzie zawierała dostęp do pierwszej odsłony Shadow Warrior.

Twórcy obiecują, że przy okazji konwersji na PlayStation 4 wzięli pod uwagę unikalne funkcje kontrolera Dual Shock 4. Rozgrywka ma być niezwykle intuicyjna i przyjemna oraz nie odbiegać jakością od tego co mogli doświadczyć użytkownicy PC.

Shadow Warrior 2 posiada też sieciowy tryb kooperacyjny, który całkowicie odmienia obcowanie z produkcją. Nieliniowa konstrukcja map świetnie nadaje się do rozgrywki wieloosobowej i pozwala wykonywać cele misji wedle własnej kolejności.

Shadow Warrior 2 - zwiastun wersji PC

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/05/12/shadow-warrior-2-hits-ps4-on-may-19-blends-melee-and-ranged-combat/

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog PlayStation 4 shadow warrior 2 wideo