Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.05.2017 17:13
Sonic Mania. Nowy materiał z rozgrywki ukazuje Knucklesa i klasyczny poziom
336V

Sonic Mania. Nowy materiał z rozgrywki ukazuje Knucklesa i klasyczny poziom

Twórcy Sonic Mania udostępnili nowy materiał wideo, na którym ukazano kolejny klasyczny poziom z trzeciej odsłony serii. Tym razem możemy zobaczyć jak wygląda rozgrywka postacią Knucklesa.

Sonic Mania to jedna z dwóch powstających gier o niebieskim jeżu. Sega w tym roku planuje dostarczyć fanom dwie odsłony tej zasłużonej serii. Jedna ma trafić do współczesnych graczy, a druga celuje w grono osób tęskniących za dawnymi czasami.

Sonic Mania. Szybka rozgrywka na nowym materiale wideo

Sonic Mania nawiązuje do pierwszych odsłon serii i zapewni graczom dostęp do wielu klasycznych poziomów, jak i kilku zremiksowanych etapów. Fani retro będą mogli cofnąć się do pierwszych odsłon, które swego czasu odcisnęły ogromne piętno na całym gatunku platformówek. Tytuł pozwoli wcielić się w postać Sonica, Tailsa i Knucklesa. To właśnie ten ostatni jest bohaterem nowego materiału.

Sonic Mania - rozgrywka z Flying Battery Zone

Nowe wideo pozwala spojrzeć na etap Flying Battery Zone, który pochodzi z trzeciej odsłony serii wydanej pierwotnie na konsolę Sega Mega Drive - Sonic The Hedgehog 3.

Jeśli tęsknicie za tamtymi czasami Sonic Mania będzie idealną okazją, aby na nowo rozpalić odległe wspomnienia. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale nie znamy dokładnej daty premiery.

Źródło: YouTube (Gematsu)

Tagi: PlayStation 4 Sega sonic mania wideo