Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.05.2017 17:52
The Elder Scrolls Online: Morrowind. Zwiastun pełen intryg politycznych
513V

The Elder Scrolls Online: Morrowind. Zwiastun pełen intryg politycznych

The Elder Scrolls Online: Morrowind zadebiutuje już niedługo, więc Bethesda przypomina nam o grze i przedstawia intrygi polityczne trapiące wielkie rody. Gracz oczywiście będzie ich częścią i weźmie udział w negocjacjach.

The Elder Scrolls Online: Morrowind wrzuci nas do krainy Morrowind. Rodzinnych stron mrocznych elfów. Krainą rządzą trzy wielkie rody, które stanowią siłę polityczną i decydują o losach mieszkańców. Ostatni zwiastun pokrótce przedstawił te frakcje z punktu widzenia zabójczyni pracującej dla Morag Tong.

The Elder Scrolls Online: Morrowind. Krótki zwiastun przybliża wielkie rody

Najnowszy zwiastun The Elder Scrolls Online: Morrowind przybliża nam intrygę polityczną i zabójstwo, które odbyło się w lokacji pomiędzy terytorium trzech wielkich rodów. Napięta sytuacja prowadzi do nerwowych nastrojów, co wykorzystuje gildia zabójców Morag Tong oferująca chętnie swoje usługi. Gracz będzie musiał wziąć udział w politycznych dyplomacjach oraz negocjować z przedstawicielami trzech wielkich domów: Hlaalu, Redoran i Telvanni.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - zwiastun 

The Elder Scrolls Online: Morrowind to duże rozszerzenie do cenionej i popularnej gry MMO. Twórcy zabiorą nas do odświeżonej krainy Morrowind znanej z trzeciej odsłony głównej serii The Elder Scrolls. Na graczy czeka też nowy tryb PvP w postaci Battlegrounds. Do gry trafi nowa klasa postaci Warden, a gracze wezmą udział w historii, której zadaniem będzie powstrzymanie meteorytu przed zniszczeniem miasta Vivec.

The Elder Scrolls Online: Morrowind zadebiutuje na rynku 6 czerwca,

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/elder-scrolls-online-morrowind-trailer-is-full-of-/1100-6449964/

Tagi: Bethesda PlayStation 4 The Elder Scrolls Online: Morrowind wideo ZeniMax Online Studios