Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.05.2017 17:27
Project Cars 2 otrzyma bogate edycje limitowane
852V

Project Cars 2 otrzyma bogate edycje limitowane

Project Cars 2 pojawi się na rynku w tym roku i będzie dostępne w kilku edycjach limitowanych. Twórcy szykują nie lada dodatki dla kolekcjonerów.

Project Cars 2 to wielka kontynuacja bardzo udanego symulatora, który został ufundowany za pośrednictwem zbiórki w serwisie Kickstarter. Sukces pierwszej odsłony nie pójdzie na marne i następca ma być większą, lepszą i jeszcze bardziej realistyczną grą.

Project Cars 2 z oficjalnym zwiastunem pokazującym McLarena 720S w akcji!

Namco i producent Slightly Mad Studios ujawnili 3 różne edycje limitowane Project Cars 2. Pierwsza będzie sprzedawana za pośrednictwem sklepu GAME z Wielkiej Brytanii. Wyceniono ją na standardową kwotę i będzie dodatkowo posiadała Steelbook, naklejki oraz paczkę z japońskimi samochodami. Dodawany dodatek będzie zawierał cztery auta od firm Nissan i Honda:

  • Datsun 280ZX Turbo 
  • Group A R32 Skyline GT-R 
  • Honda 2&4 Concept Car

Drugi zestaw to edycja kolekcjonerska, która będzie posiadała wszystkie elementy z wyżej opisanej wersji oraz dodatkowo w jej skład wejdą następujące gadżety:

  • Esport Live VIP Pass
  • Artbook
  • Replika modelu samochodu McLaren 720S w skali 1/43
  • Przepustka Sezonowa
  • Dodatek Mortorsport Pack

Edycja Ultra będzie najdroższa i dostępna tylko za pośrednictwem sieci Amazon. Nakład tego pakietu wyniesie jedynie 1000 egzemplarzy i będzie posiadał wszystkie elementy z edycji kolekcjonerskiej, ale w tym wypadku model samochodu zostanie wykonany w znacznie większej skali 1/12. Dojdzie też czapka z indywidualnym numerem oraz plakat podpisany przez twórców i książka ze szkicami opisująca dokładnie proces powstawania McLarena 720S. 

Project Cars 2 - zwiastun prezentujący auto McLaren 720S

Źródło: https://www.vg247.com/2017/05/10/project-cars-2-pre-orders-now-live-limited-collectors-and-ultra-editions-detailed/

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo