Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.05.2017 18:00
Need For Speed 2017 nadciąga. Twórcy przygotowują się do zapowiedzi i dzielą informacjami
1531V

Need For Speed 2017 nadciąga. Twórcy przygotowują się do zapowiedzi i dzielą informacjami

Need for Speed 2017 zadebiutuje w tym roku. Tytuł zostanie zaprezentowany w czerwcu podczas EA Play, ale twórcy już dzisiaj rozmawiają o przygotowywanej pozycji i dzielą swoimi planami.

 

Need for Speed 2017 powstaje w studiu Ghost Games. Twórcy zapowiadają, że nadszedł czas wyrównać rachunki i dzielą się pierwszymi informacjami na temat kolejnej odsłony jednej z najdłużej kontynuowanych serii wyścigów. Im bliżej EA Play tym więcej szczegółów mamy dostawać.

Więcej o Need for Speed 2017 przeczytasz w naszej bazie gier

Ghost Games na wstępie dziękuje wszystkim graczom wspierających ich i fanów, którzy ciepło przyjęli restart serii z 2015 roku. To dzięki tym osobom studio zaszło tak daleko i jest gotowe przygotować dla nich kolejny wspaniały rozdział wyścigów Need for Speed.

Need for Speed 2017 skupi się na personalizacji. Pracownicy uspokajają, że jest to istotny element kolejnej odsłony serii i przykładają do niego dużą uwagę. Możemy liczyć na więcej możliwość niż poprzednio.

Wrócą także gliniarze i wyścigi policyjne. Podczas wyścigów będziemy ścigani przez policyjne radiowozy i niejednokrotnie na naszej drodze stanie potężny SUV, aby przerwać naszą zabawę. Ucieczka będzie możliwa nie tylko po asfalcie, ale i bezdrożach. Twórcy obiecują duży i różnorodny świat pełen krętych uliczek i ramp. Mamy dostać naprawdę wiele  możliwości ucieczki przed funkcjonariuszami prawa.

Need for Speed 2017 nie będzie wymagał stałego połączenia z siecią. Twórcy odchodzą od tego kontrowersyjnego pomysłu. Samotna rozgrywka nie będzie wymagała internetu i pozwoli dowolnie pauzować grę.

Need for Speed 2017 zostanie zaprezentowane w trakcie EA Play, które odbędzie się w dniach 10-12 czerwca.

Źródło: https://www.needforspeed.com/pl_PL/news/nfs-2017-paying-it-back

Tagi: ea play Electronic Arts Ghost Games Need for Speed 2017 PlayStation 4