Daniel Stroński Daniel Stroński 09.05.2017 10:43
Far Cry 5 w klimatach Dzikiego Zachodu?
1364V

Far Cry 5 w klimatach Dzikiego Zachodu?

Far Cry 5 jako pierwszoosobowy następca Red Dead Redemption? Dlaczego nie! Mamy wskazówki co do westernowej gry od Ubisoftu!

Far Cry 5 nie zostało jeszcze ujawnione, ale na pewno marka się jeszcze nie skończyła. w Far Cry Primal pokazano, że wydawca nie boi się odważniejszych spin-offów i takim mogłaby być nowa odsłona. Far Cry: Wild West? Cóż, przewidzieliśmy to rok temu. Ale spokojnie, nic jeszcze nie zostało potwierdzone.

Nasze 4 pomysły na nową część Far Cry

Plotka o Far Cry na Dzikim Zachodzie wzięła się z miasteczka Poplar w stanie Montana, gdzie miejscowy kościół został wykorzystany w filmiku live action mającym promować grę. Przy wielkim dzwonie i z jadącym pociągiem w tle, dwóch mężczyzn bierze udział w pojedynku. Czyżby zwiastun Red Dead Redemption? Otóż (prawdopodobnie) nie!

Na miejscu obecny był Jeff Guillot ze swoją ekipą filmową składającą się z Francuzów, który poinformował, że to wszystko na potrzeby kontynuacji znanej serii growej. Guillot pracował już z Ubisoftem m. in. nad seriami Driver i Rabbids, co tylko czyni współpracę z francuskim wydawcą jeszcze bardziej prawdopodobną.

Plan filmowy sugeruje Dziki Zachód, a to mogłoby wpasować się w schemat serii Far Cry, według którego oddano nam niedawno Far Cry Primal. Polowania na zwierzęta, wytwarzanie przedmiotów z ich skór, rewolwery i strzelby, poker w saloonach - to wszystko mogłoby mieć sens. Na razie jednak czekamy na jakiekolwiek oficjalne informacje.

Źródło: http://www.greatfallstribune.com/story/news/local/2017/05/03/film-crew-poplar-shoot-scenes-video-game/101241072/

Tagi: far cry 5 jeff guillot spaghetti western Ubisoft