Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.05.2017 08:48
War Thunder wzbogaci się o włoskie siły lotnicze
426V

War Thunder wzbogaci się o włoskie siły lotnicze

War Thunder otrzyma wkrótce aktualizację do wersji 1.69, dzięki której w grze pojawią się włoskie siły lotnicze. Będzie to już szósta strona konfliktu, która znajdzie się w darmowym MMO.

War Thunder otrzyma aktualizację o nazwie „Regia Aeronautica”. Wprowadzi ona do gry wojska Włoch. Jeśli postawimy na rozwój drzewka włoskiego wojska, na początku będziemy mogli odblokować kilkadziesiąt maszyn. Pochodzić będą one z lat 30 XX wieku, czy z okresu Zimnej Wojny.

War Thunder w naszej bazie gier

Wśród maszyn, które wraz ze wspomnianą aktualizacją trafią do War Thunder, znajdzie się choćby Fiat CR.32. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli produkowanych podczas drugiej wojny światowej i używany przez Regia Aeronautica. Dzięki swojej konstrukcji zdolny jest wytrzymać znaczny ostrzał przeciwlotniczy oraz zniszczyć słabo opancerzone jednostki wroga - wszystko dzięki solidnym metalowym skrzydłom i możliwości przenoszenia dwóch bomb. Oprócz tego znajdą się choćby trzysilnikowe bombowce, czyli ciężki SM.79 Sparviero oraz średni CANT Z.1007bis Alcione.

Włoskie maszyny będzie można wypróbować w ramach Zamkniętych Testów Beta po wydaniu aktualizacji 1.69 „Regia Aeronautica”. Pierwsi, którzy będą mogli to zrobić, będą gracze, którzy wykonają specjalne zadania w grze albo zakupią jeden z pakietów wczesnego dostępu w oficjalnym sklepie War Thunder. Twórcy zapowiedzieli, że poza tymi nowościami, w przyszłości pojawią się kolejne - obecnie testują jednostki morskie w ramach przygotowania do aktualizacji "Wilki Morskie".

War Thunder to darmowa gra MMO, w którą dotychczas zagrało ponad 10 milionów graczy. Całość polega na toczeniu walk na lądzie, w powietrzu i wodzie. Trafimy więc na 800 różnych jednostek, które pochodzą zarówno z okresu II Wojny Światowej jak i wojny w Wietnamie czy Korei.

Na oficjalnej stronie znajdziecie dwa zestawy Premium, które możecie kupić przed premierą. Będzie to kolejno zestaw startowy w cenie 9,99 euro oraz zestaw weterana w cenie 29,99 euro.

War Thunder na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Choice Provisions Gaijin Entertainment Corp PlayStation 4 War Thunder