Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.05.2017 20:57
Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki. Cena pakietu i zwiastun
1242V

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki. Cena pakietu i zwiastun

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki to wielki pakiet skierowany do miłośników wybijania kolejnych fal zombie. Twórcy odświeżają ulubione lokacje społeczność, na które już niedługo będą mogli wrócić wszyscy fani. Znamy już cenę tej przyjemności i mamy pierwszy zwiastun.

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki odda do naszej dyspozycji pakiet 8 w pełni odświeżonych map z poprzednich gier z serii Call of Duty stworzonych przez studio Treyarch. Wrócimy więc do lokacji z Call of Duty: World at WarCall of Duty: Black OpsCall of Duty: Black Ops 2 w nowej jakości HD. Dostaniemy poprawione oświetlenie, ulepszone modele postaci oraz otoczenia, lepszą sztuczną inteligencję i jakość audio. Podczas zabawy będziemy też mogli korzystać z nowych broni nieobecnych w oryginalnych mapach.

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki oficjalnie ujawnione

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki odda do dyspozycji graczy następujące lokacje:

  • 3 mapy z Call of Duty: World at War - Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa
  • 4 mapy z Call of Duty: Black Ops - Kino der Toten, Ascension, Shangri-La, Moon
  • 1 mapa z Call of Duty: Black Ops 2 - Origins

Podczas premiery rozpocznie się także wydarzenie "8 Days of the Undead". W trakcie jego trwania gracze będą zdobywać podwójną ilość doświadczenia, będą mogli uczestniczyć w wyzwaniach społecznościowych i wygrywać unikalne przedmioty. W tym specjalny motyw dla PS4.

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki - zwiastun

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki będzie dostępne w sprzedaży 16 maja. Pakiet kosztuje 125 zł i możecie już składać na niego zamówienie przedpremierowe w PS Store. Składająć pre-order możecie liczyć na eksluzywny dynamiczny motyw Zombies. Do gry wymagane jest posiadanie Call of Duty: Black Ops 3. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu prezentujące nowe mapy.

Źródło: https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/call-of-duty-black-ops-iii-zombies-chronicles/cid=EP0002-CUSA02624_00-CODBO3ZOMBIESPRE

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki PlayStation 4 Treyarch wideo