Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.05.2017 18:58
Elex. Gra otrzyma polski dubbing - posłuchajcie pierwszych próbek głosów
634V

Elex. Gra otrzyma polski dubbing - posłuchajcie pierwszych próbek głosów

Elex to duchowy spadkobierca serii Gothic i Risen, który ma zaoferować fanom to za co pokochali oni poprzednie gry studia Piranha Bytes. Tytuł otrzyma także pełną polską wersję językową, w której usłyszymy część obsady znanej z kultowego Gothic.

Elex zaoferuje graczom duży otwarty świat i niepowtarzalny klimat przywodzący na myśl poprzednie produkcje studia Piranha Bytes. Chociaż tym razem zostaniemy wrzuceniu w postapokaliptyczne uniwersum science fiction. Futurystyczny świat pełny będzie śmiercionośnej magii i skomplikowanej technologii. Trzon rozgrywki nie ulegnie radykalnym zmianom i nadal będzie to gra RPG, gdzie wybór frakcji będzie kształtował klasę naszej postaci i jej rolę oraz przebieg całej fabuły.

Elex na materiale z rozgrywki! Nowe wideo przedstawia klasę Berserka

Elex pójdzie śladami serii Gothic i odda do dyspozycji polskich graczy pełny dubbing, gdzie usłyszymy dobrze znanych aktorów. W grze wystąpią między innymi: Artur Dziurman, Andrzej Blumenfeld, Jarosław Boberek i Mirosław Zbrojewicz. Fani mogą liczyć ponownie na unikalny klimat i wyraziste kreacje bohaterów oraz niezapomniane teksty wypowiadane przez postacie. Pierwsze próbki głosów przesłuchacie w tym miejscu.

Premiera Elex przewidziana jest na trzeci kwartał 2017 roku. 

Elex - zwiastun przedstawiający klasę Berserkera

Źródło: http://gothic.org.pl/publicystyka/newsy/dubbing-w-elex-potwierdzony/

Tagi: Elex Piranha Bytes PlayStation 4 THQ Nordic wideo