Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.05.2017 13:52
Ark: Survival Evolved z kolejną aktualizacją. Co nowego?
606V

Ark: Survival Evolved z kolejną aktualizacją. Co nowego?

Ark: Survival Evolved otrzymało aktualizację, która wprowadzi do gry cztery nowe stworzenia, nowe konstrukcje i sprzęty oraz rozbuduje ścieżkę dźwiękową o nowe utwory.

Ark: Survival Evolved otrzymało jedną z największych aktualizacji do tej pory. Dzięki niej w świecie gry zawitają cztery nowe stworzenia. Będą to kolejno:

  • Apis Lithohermaea (Giant Bee) - czyli prehistoryczna, gigantyczna pszczoła. Przy spotkaniu z nią trzeba być bardzo ostrożnym, bo stworzenie z użyciem swojego żądła potrafi wprowadzić w stan agonii nawet kilku przeciwników.
  • Kentrosaurus Aethiopicus - jest spokrewniony z Stegosaurusem i jest bardzo groźnym przeciwnikiem w bliskich starciach, głównie z uwagi na wiele kolców pokrywających jego pancerz.
  • Liopleurodon Magicus - mówi się, że to stworzenie ma magiczne zdolności. Nie do końca wiadomo czy to prawda, ale łowcy często używają magii na nim, aby zdobyć niezwykle cenne łupy.
  • Daeodon Comedentis - to największy przedstawiciel zwierząt świniowatych. Żeby przeżyć korzysta ze wszystkiego co znajduje się w świecie i nadaje do przetrawienia. Łącznie z łowcami.

Oprócz tego do gry trafią też nowe narzędzia i konstrukcje.

Ark: Survival Evolved - co dostaliśmy w poprzedniej aktualizacji?

Do Ark: Survival Evolved oprócz 4 nowych stworzeń trafią jeszcze:

  • Tek Cloning Chamber - struktura pozwalająca klonować ulubione stworzenia. Ich poziom, wygląd i statystyki będą takie same.
  • Tek Megalodon Saddle - dzięki temu nasz oswojony megalodon może strzelać laserami.
  • Tek Turret - usprawniona wieżyczka automatyczna, która zadaje większe obrażenia i lepiej samodzielnie namierza cele.
  • Tek Grenade - to nowy rodzaj granatów, które przyczepiają się do celu.
  • TEK Cave & Volcano - znów jest aktywny i tym razem prowadzi do TEK Cave.

Oprócz tego zostały wprowadzone małe zmiany do interfejsu, nowe elementy dla edytora postaci (fryzury i zarosty), około 20 notek odkrywcy, 15 nowych utworów dla ścieżki dźwiękowej i usprawnione sterowanie dla konsol. Poniżej znajdziecie wideo, które przedstawi Wam wprowadzone zmiany.

Ark: Survival Evolved to symulator walki o przetrwanie toczący się w otwartym świecie, gdzie głównym zagrożeniem dla gracza są drapieżne dinozaury. W grze gromadzimy więc surowce i wytwarzamy dzięki temu narzędzia i kryjówki. Gra dostępna jest od grudnia 2016 roku. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem gry, to znajdziecie ją pod tym adresem w cenie 145 złotych. Aktualizacja dostępna jest już na PC, ale według zapowiedzi twórców, wkrótce pojawi się na PlayStation 4.

Ark: Survival Evolved na prezentacji nowej aktualizacji

 

Źródło: http://gamespress.com/

Tagi: ARK: Survival Evolved patch PlayStation 4 wideo Wildcard Studio