Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.05.2017 08:48
Spider-Man doczeka się jakiegoś wsparcia VR
703V

Spider-Man doczeka się jakiegoś wsparcia VR

Spider-Man zostało zapowiedziane w 2016 roku, ale od tamtej pory nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat nowej gry Insomniac Games. Teraz jednak przedstawiciel Marvela ujawnił, że studio szykuje coś w związku z VR oraz jest przekonane co do jakości swojej gry.

Spider-Man według Jaya Onga, który jest jednym z przedstawicieli Marvel, będzie bardzo udaną grą. Jednocześnie powiedział, że jeśli chodzi o temat gier "to będą one nie tylko jednymi z najlepszych na platformę", ale będą miały wsparcie VR.

Spider-Man w naszej bazie gier.

Spider-Man ma być jedną z najlepszych gier na PlayStation 4 i to samo firma myśli o swoich grach ze wsparciem VR, więc według jego zapowiedzi i w tym temacie możemy spodziewać się czegoś wyjątkowo dobrego. Nie wiadomo jednak kiedy Spider-Man miałby się pojawić, ale na podstawie wypowiedzi przedstawiciela Marvel krążą plotki, że ma to być ten rok. Co wiemy o samej grze? Ma pozwolić nam wcielić się w bardziej doświadczonego Petera Parkera, oddać pełną swobodę w eksploracji Nowego Jorku i opowiedzieć nową historię.

Spider-Man na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/05/07/marvel-confident-about-spider-man-ps4/

Tagi: Insomniac Games PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment spider-man