Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.05.2017 20:43
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Activision przedstawia oficjalne gadżety z gry
2116V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Activision przedstawia oficjalne gadżety z gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy przywróci graczom nieoficjalną maskotkę pierwszego PlayStation. Legendarny bohater wraca w wielkim stylu i w odświeżonej formie, a Activision wykorzystuje sytuację i przygotowuje dla graczy licencjonowane gadżety.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zmierza do nas wielkimi krokami. Zbiórcze wydanie odświeżonej trylogii z PlayStation 1 zadebiutuje na rynku już 30 czerwca. Firma Acitvision wykorzystuje okazję i postanawia dodatkowo zarobić na popularnym bohaterze. 

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zobaczcie animację nagrodzoną w konkursie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy doczeka się całej serii gadżetów i koszulek nawiązujących do gry. Licencjonowane przedmioty na pewno będą gratką dla wszystkich fanów serii i kolekcjonerów. Brytyjskie sieci sklepów dodały do swojej oferty wiele rzeczy związanych z nowym wizerunkiem Crasha.

Fani mogą kupić limitowany zestaw przypinek w specjalnym opakowaniu nawiązującym do skrzynek z gry. Zapłacicie za nie £19.99

Sklep GAME oferuje z kolei kubki nawiązujące do gry, śliczne breloczki i koszulki. Więcej wzorów serii koszulek znajdziecie w galerii.

Poznaliśmy też nową grafikę, która prawdopodobnie ozdobi pudełka z grą i będzie pełniła rolę okładki, gdy tytuł wyląduje na półkach sklepowych. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo przyjemna dla oka.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to zestaw aż trzech oryginalnych gier wydanych pierwotnie na PlayStation 1. Poszczególne elementy kolekcji zostały gruntownie odświeżone i poprawione pod względem sterowania. Twórcy dodali również parę nowości w postaci wyzwań czasowych dla pierwszej odsłony gry. Zestaw będzie dostępny w stosunkowo niskiej cenie na poziomie około 149 zł.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - nagranie ukazujące animację z konkursu

Źródło: https://www.macys.com/shop/product/changes-mens-graphic-print-t-shirt?ID=4626604&CategoryID=30423

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions wideo