Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.05.2017 19:30
Twórcy Project Cars pracują nad grą nawiązującą do głośnego hitu z Hollywood
783V

Twórcy Project Cars pracują nad grą nawiązującą do głośnego hitu z Hollywood

Szef studia Slightly Mad Studios podzielił się informacją według, której studio pracują nad dwiema pozycjami. Jedną z nich jest Project Cars 2. Druga produkcja ma stanowić adaptację głośnej marki z Hollywood.

Ian Bell zdradził, że jego studio Slightly Mad Studios pracuje nad niezapowiedzianym projektem. Okazuje się, że producent podpisał wieloletni kontrakt z twórcami jakieś głośniej, filmowej serii blockbusterów z Hollywood. Efektem ma być cała seria gier bazująca na znanej z ekranów kin marce.

Ian Bell wylał po chwili kubeł zimnej wody i stwierdził, że na oficjalne ujawnienie przyjdzie nam czekać aż kilka kolejnych miesięcy. Nie wiadomo o jaką serię z Hollywood może chodzić. Pozycja ma należeć do gatunków wyścigów, co zawęża grono poszukiwań. Kolejna poszlaka może pochodzić od wydawcy, z którym studio współpracuje. Bandai-Namco w przeszłości wydawało gry będące adaptacją serii Szybcy i Wściekli. Niewykluczone, że być może twórcy Project Cars szykują po cichu tytuł oparty na filmach z tej serii.

Źródło: https://www.gtplanet.net/slightly-mad-studios-tease-hollywood-blockbuster-franchise-game-deal/

Tagi: bandai-namco project cars slighty mad studios