Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.05.2017 20:13
Mafia 3. Bliższe spojrzenie na rozszerzenie "Stones Unturned"
1049V

Mafia 3. Bliższe spojrzenie na rozszerzenie "Stones Unturned"

Mafia 3 nie zostało najlepiej przyjęte przez graczy i krytyków. Mimo wszystko tytuł sprzedaje się dobrze i firma 2K Games nie narzeka na wyniki finansowe. W efekcie producenci zapowiedzieli serię dodatków DLC. Dzisiaj możemy bliżej przyjrzeć się nadciągającemu "Stones Unturned".

Mafia 3 ma dostać co najmniej 3 dodatki DLC. Twórcy z Hangar 13 wzięli się do roboty i zaczęli pracować nad rozszerzeniami mający rozbudować historię z podstawowej gry. Pierwszy dodatek "Faster, Baby" został przez nas zrecenzowany i okazał się solidnym urozmaiceniem tytułu. Drugi nadejdzie jeszcze w tym miesiącu.

Nasza recenzja Mafia III - Faster, Baby

Drugi pakiet zatytułowano "Stones Unturned". Dodatek zadebiutuje na rynku 30 maja i kluczową rolę odegra w nim Donovan - bohater znany z Mafii 3. Postać porzuci swój motelowy pokój i wspomoże Lincolna w kolejnych misjach. Twórcy bardzo lubią tego bohatera i planowali od dawna bardziej zaangażować go w przebieg misji. Taka sytuacja nadarzy się w nadchodzącym DLC i pozwoli ukazać Donovana z innej, mniej humorystycznej strony. Bohaterowie wyruszą do nowej lokacji przypominającej środowisko deszczowych lasów tropikalnych. Tam zmierzą się z konfliktem, którego korzenie sięgają wojny w Wietnamie.

Mafia 3 - spojrzenie na rozszerzenie Stones Unturned

Źródło: YouTube (Mafia Game)

Tagi: 2k games Hangar 13 Mafia III PlayStation 4 stones unturned wideo