Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.05.2017 17:30
WipEout Omega Collection. Rzeczywista replika statku antygrawitacyjnego i nowy pojazd
510V

WipEout Omega Collection. Rzeczywista replika statku antygrawitacyjnego i nowy pojazd

WipEout Omega Collection pojawi się na rynku już w czerwcu. Sony zaprezentowało z tej okazji rzeczywistą replikę statku antygrawitacyjnego. Sprawdźcie jak gadżet prezentuje się na żywo.

WipEout Omega Collection to powrót ikonicznej serii Sony, bez której wielu nie wyobraża sobie konsoli PlayStation. Studio Clever Beans szykuje zestaw składający się z odświeżonej wersji WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048. Fani mogą liczyć na dopieszczoną grafikę z nowymi efektami, stałe 60 klatek na sekundę w każdym tytule i wyższą rozdzielczość.

 

WipEout Omega Collection - Sony rozsyła zaproszenia do bety

WipEout Omega Collection zadebiutuje na rynku 7 czerwca. Fani mogą ponownie liczyć na zawrotne poczucie prędkość znane z serii, tym razem w grafice piękniejszej niż kiedykolwiek wcześniej. WipEout Omega Collection to nie tylko odrestaurowana grafika. Do gry trafi nowy zespół, a wraz z nim niedostępny wcześniej w serii pojazd - Tigron K-VSR

Twórcy zaprezentowali z tej okazji nowy zwiastun ukazujący statek w pełnej okazałości.

WipEout Omega Collection - przedstawienie Tigron K-VSR

Sony pochwaliło się także piękną repliką statku antygrawitacyjnego. Pojazd unosi się delikatnie nad ziemią i obraca wokół własnej osi na specjalnej podkładce. Gadżet wygląda fenomenalnie i na pewno każdy fan serii chciałby móc go postawić na swojej półce.

WipEout Omega Collection - replika statku antygrawitycjnego

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/04/heres-your-first-look-at-wipeout-omega-collections-new-ship-the-tigron-k-vsr/

Tagi: Clever Beans PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment wideo WipeOut Omega Collection