Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.05.2017 10:44
NBA Playgrounds pojawi się w przyszłym tygodniu
444V

NBA Playgrounds pojawi się w przyszłym tygodniu

NBA Playgrounds to luźna wariacja na temat koszykówki. Całość będzie mocna zręcznościowa i przedstawiona w nieco karykaturalnym stylu. Dzisiaj poznaliśmy nowe szczegóły i datę premiery.

NBA Playgrounds odda w nasze ręce różne tryby, w których zagramy zarówno samodzielnie jak i z innymi graczami w ramach lokalnych i sieciowych rozgrywek. Do odblokowania będzie wielu zawodników i w związku z tym, że gra opiera się na licencji NBA, będą to największe gwiazdy ligi, zarówno zawodnicy  lat 90. jak i dzisiejsi.

Więcej informacji o NBA Playgrounds

Rozgrywka NBA Playgrounds ma być jednocześnie przystępna, ale stanowić wyzwanie dla graczy bardziej wymagających. Na przestrzeni gry będziemy zdobywać specjalne karty, które funkcjonują jako nagroda dla najlepszych. Dzięki nim odblokujemy nie tylko nowych zawodników, ale również umiejętności.

NBA Playgrounds pojawi się 9 maja 2017 roku i będzie wydane jedynie cyfrowo. Na premierę dostępny będzie tryb dla dwóch graczy, którzy staną przeciwko sobie, ale po premierze ma pojawić się aktualizacja, która pozwoli na jednoczesną zabawę maksymalnie czterem graczom. Poza tym po premierze ma pojawić się dodatkowa zawartość - choćby nowi zawodnicy czy tryby. Warto też nadmienić, że gra pozbawiona będzie mikrotransakcji. Cena gry sięgnie około 80 złotych.

NBA Playgrounds na fragmencie rozgrywki

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/05/03/nba-playgrounds-launches-may-9-ps4-xbox-one-switch-pc/

Tagi: nba playgrounds PlayStation 4 Saber Interactive wideo