Tomek Alicki Tomek Alicki 04.05.2017 11:44
Rampage. Dwayne Johnson zdradza szczegóły filmu
418V

Rampage. Dwayne Johnson zdradza szczegóły filmu

Pojawiły się pierwsze informacje odnośnie kolejnego filmu Dwayne'a Johnsona. Gwiazda Szybkich i wściekłych pojawi się w filmie opartej na grze wideo. 

Tym razem nie chodzi o Uncharted czy Tomb Raidera, a o Rampage, arcade'ową grę z lat dziewięćdziesiątych. Niedlugo po ogłoszeniu samego projektu, Dwayne Johnson zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie wraz z opisem zawierającym kilka szczegółów. 

Dwayne Johnson w zwiastunie nowego Słonecznego Patrolu

Fotografia przedstawia The Rocka Jasonem Lilesem, ekspertem od technologii motion capture (przechwytywania ruchu). Jak głosi komentarz dołączony do posta na Facebooku, Liles wcieli się w rolę George'a, goryla-albinosa, najlepszego przyjaciela Dwayne'aGeorge będzie jednym z trzech zwierząt ze zmienionym w wyniku eksperymentu DNA, które powoduje ich nagły wzrost, większą siłę i agresję. 

W dalszej części wpisu Johnson krótko pisze o zaawansowaniu całej technologii i tym, jak intensywnie Jason Liles przygotowywał się do tej pracy. Wygląda na to, że Rampage będzie trzymać się założenia oryginału. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/monsters/the-rock-shares-our-first-behind-the-scenes-look-at-rampage-along-with-some-new-plot-details-a150819

Tagi: Dwayne Johnson rampage the rock