Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.05.2017 20:53
GTA Online. Rockstar zapowiada nowe promocje i wydarzenie wewnątrz gry
1387V

GTA Online. Rockstar zapowiada nowe promocje i wydarzenie wewnątrz gry

Jeśli narzekacie na brak gotówki w GTA Online, to Rockstar ma dla Was dobrą wiadomość. Przez najbliższy czas będzie można ją stosunkowo łatwo zarobić.

W GTA Online od 2 do 15 maja będzie trwać nowe wydarzenie. W tym okresie gracze będą zyskiwać podwójną ilość reputacji i pieniędzy za wykonywanie "Clubhouse Contracts". W grze trwają też nowe promocje, więc możecie zaoszczędzić sporo wirtualnych pieniędzy.

GTA Online. Dodatek Tiny Racers jest już dostępny

Rockstar w ostatnim czasie ogłosiło bonusy pieniężne z okazji premiery dodatku Tiny Racers. Inicjatywa potrwa dłużej niż planowano i gracze nadal będą nagradzani podwójną ilością nagród aż do 15 maja.

Większość nowych promocji skupia się na motocyklach. Gracze wykonując zadania "Biker Contract Mission" będą nagradzani podwojoną ilością pieniędzy i RP. Część niektórych zakupów będzie kosztowała 25% mniej - przecenione zostały pojazdy, przedsiębiorstwa i parę innych rzeczy.

W tym tygodniu rusza również "Premium Race is Damned" - wydarzenie potrwa do 8 maja. Uczestnicy tych wyścigów będą nagradzani trzykrotną premią RP. Dodatkowo osoby, które ukończą wyścig na podium mogą liczyć na wielką nagrodę pieniężną. Jest to więc idealna okazja, aby wrócić do GTA Online.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/gta-5-online-weekly-bonuses-and-discounts-announce/1100-6449732/

Tagi: Grand Theft Auto V GTA V playstation 4 Rockstar North Take-Two