Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.05.2017 17:03
Shovel Knight: Specter of Torment od jutra dostepne na konsolach PlayStation
434V

Shovel Knight: Specter of Torment od jutra dostepne na konsolach PlayStation

Po czasowej wyłączności dla konsoli Nintendo Switch przyszła pora na premierę na sprzętach Sony. Bierzcie łopatę w dłoń, bo nadciąga Shovel Knight: Specter of Torment.

Shovel Knight: Specter of Torment to kolejne rozszerzenie do świetnie ocenianego Shovel Knight stworzonego przez studio Yacht Club Games. Retro platformówka nawiązująca do czasów 8 bitów rozkochała w sobie wielu, a fani już od jutra mogą liczyć na kolejne nowości - w tym kolejną kampanię z nową postacią.

Shovel Knight zwiększa cenę, dostanie nową kampanię i co-opa

Shovel Knight: Specter of Torment zadebiutuje w Europie 3 maja i będzie dostępne na konsolach PS Vita, PS3 i PS4. Rozszerzenie będzie dostępne nieodpłatnie dla wszystkich posiadaczy pierwotnej wersji gry. Będzie można je kupić również w formie samodzielnej gry lub poprzez zestaw Shovel Knight: Treasure Trove, które zawiera w sobie wszystkie dodatkowe kampanie stworzone przez twórców.

Shovel Knight: Specter of Torment to prequel podstawowej wersji gry. Dodatkowa kampania pozwala wcielić się w nowego bohatera - Specter Knighta uzbrojonego w kosę i potrafiącego biegać po ścianach. Fani mogą liczyć na kolejne godziny zabawy i wyzwania najwyższej jakości.

Shovel Knight: Specter of Torment - zwiastun nowego rozszerzenia

Źródło: http://yachtclubgames.com/2017/03/specter-of-torment-release-info/

Tagi: Shovel Knight: Specter of Torment yacht club games