Daniel Stroński Daniel Stroński 02.05.2017 10:50
Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Samodzielne wydanie planowane na czerwiec?
1844V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Samodzielne wydanie planowane na czerwiec?

Call of Duty: Modern Warfare Remastered wciąż możemy nabyć wyłącznie w zestawie z Call of Duty: Infinite Warfare, ale już niebawem ma się to zmienić.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered miało być dodatkiem, który przekona fanów do zakupu ubiegłorocznego Call of Duty: Infinite Warfare w droższym wydaniu Deluxe lub Legacy (do 11 maja w PS Store kupimy je w obniżonych cenach - odpowiednio 289 zł i 204,66 zł). Od premiery ostatniego CoD-a minęło już pół roku i odświeżone MW wciąż dostępne jest wyłącznie w ten sposób, ale też wiadomym było, że w końcu gra będzie do kupienia osobno.

Nasza recenzja Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Na stronie jednego z amerykańskich sklepów z grami GameFly pojawiła się przedwcześnie oferta na samodzielny remaster, która została wyznaczona na 20 czerwca. Oczywiście szybko ją usunięto:

Co prawda jest to tylko przeciek, który nie musi pokrywać się z prawdą, ale Call of Duty: Modern Warfare Remastered prędzej czy później trafi do sprzedaży bez Infinite Warfare, a środek roku, przed premierą nadchodzącego WW2, wydaje się najbardziej odpowiednim okresem.

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered składa się z odświeżonej kampanii dla jednego gracza i trybu wieloosobowego, który dostał w międzyczasie sporo dodatkowych map i trybów za darmo.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - zwiastun

 

Źródło: http://charlieintel.com/2017/05/01/rumor-gamefly-listing-suggests-modern-warfare-remastered-will-available-separately-july/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Raven Software