Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.05.2017 09:57
Shenmue 3 - twórcy opowiadają o procesie tworzenia wątku fabularnego
456V

Shenmue 3 - twórcy opowiadają o procesie tworzenia wątku fabularnego

Shenmue 3 to jedna z najgłośniejszych zapowiedzi E3 2015. Od tamtego czasu twórcy co jakiś czas dzielą się postępami prac nad ich nowym projektem. Tym razem mowa o fabule.

Shenmue 3 podobnie jak poprzednie odsłony kultowej serii ma charakteryzować się dobrze napisaną, wielowątkową fabułą. Twórcy opowiadają o tym jak dbają o to, aby gracz nie poczuł znużenia poprzez wprowadzenie kilku ciekawych wątków do historii. Twórca wspomniał o tym, że trudnym zadaniem jest utrzymanie zainteresowania widza przez 30 godzin i na tej podstawie można by przypuszczać, że ujawniono tutaj długość gry, ale to zbyt mało informacji by coś faktycznie założyć.

Więcej informacji o Shenmue 3

Shenmue 3 ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na więcej informacji trzeba poczekać. Poprzednie gry mimo iż mają status kultowych nie sprzedawały się najlepiej - szczególnie pierwsza część, która kosztowała znacznie więcej w stosunku do tego ile na siebie zarobiła. To dlatego też druga odsłona powstawała w dużych trudnościach. Trzecia część wylądowała jednak na kickstarterze i w niecałe 8 godzin po zapowiedzi uzbierało 2 miliony dolarów. Poniżej znajdziecie wideo na którym twórca opowiada o procesie pisania fabuły.

Shenmue 3 na wideo z dziennika deweloperskiego

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3/posts/1872994

Tagi: PlayStation 4 Shenmue III wideo Ys.net