Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.04.2017 14:47
Outlast 2 z paczką niepokojących zrzutów ekranu
1320V

Outlast 2 z paczką niepokojących zrzutów ekranu

Outlast 2 jeszcze w tym miesiącu wyląduje również w zestawie z poprzednią odsłoną i dodatkiem do niej. Niedawno mieliśmy zwiastun, a dzisiaj do Sieci trafiło trochę nowych zrzutów.

Outlast 2 to kolejne dzieło studia Red Barrels, które pokazało się już w przypadku pierwszej odsłony, w której zabrali nas do przesiąkniętego szaleństwem i okrucieństwem szpitala psychiatrycznego Mount Massive Asylum. Gra zasłynęła z mrocznego i ciężkiego klimatu oraz kontrowersyjnych scen.

Więcej o Outlast 2 w naszej bazie gier.

Jako kontynuacja, Outlast 2 zabierze nas w nieco bardziej otwarte tereny, bo zamiast określonego budynku, akcja rozegra się w pustynnych terenach Arizony. Zmienią się też bohaterowie, ale po raz kolejny zwiedzimy najmroczniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Rozgrywka będzie swoim charakterem przypominać poprzednią odsłonę i tak jak w tamtym przypadku, skupi się na unikaniu zagrożenia.

Outlast 2 pojawi się u nas 28 kwietnia 2017 roku. Dostępne będzie też wydawnictwo Oultast Trinity, które zbierze w sobie obie części i dodatek do pierwszej. Nasza recenzja pojawi się niebawem, a tymczasem możecie rzucić okiem na niepokojącą galerię.

Outlast 2 - zwiastun

 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/04/outlast-2-screenshots.html

Tagi: outlast ii playstation 4 red barrels Warner Bros. Interactive