Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.04.2017 20:05
Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy dzielą się poradami na nowym nagraniu
623V

Sniper: Ghost Warrior 3. Twórcy dzielą się poradami na nowym nagraniu

Sniper: Ghost Warrior 3 dostało nowy zwiastun. Twórcy przybliżają na nim ważne porady i tłumaczą istotne elementy gry. Sprawdźcie na co warto zwrócić uwagę podczas wykonywania pracy snajpera.

Sniper: Ghost Warrior 3 dostało nowy materiał wideo z bezpośredniej rozgrywki. Twórcy z polskiego studia CI Games postanowili przygotować swoiste podsumowanie istotnych funkcji i elementów gry. Pracownicy odpowiedzialni za grę pomagają graczom i dzielą się pomocnymi poradami, z których warto będzie skorzystać podczas zabawy. 

Sniper Ghost Warrior 3 na nowym "niebezpiecznym" zwiastunie

Sniper: Ghost Warrior 3 udowadnia na nowym wideo, że tytuł pozwala na różnorodne podejście do rozgrywki i oferuje możliwość zabawy kilkoma odmiennymi stylami gry. Twórcy tłumaczą także istotę otwartego świata oraz przybliżają funkcjonalność naszych baz wypadowych "safe house". Wideo pozwala przyjrzeć się szerokim opcji personalizacji broni i bogatemu arsenałowi karabinów. Nie zabrakło też wątku fabularnego opowiadającego o braterskiej miłości, zdradzie i relacji między bohaterami.

Sniper: Ghost Warrior pojawi się w sprzedaży już 25 kwietnia na PlayStation 4.

Sniper: Ghost Warrior - 10 rzeczy, o których warto wiedzieć

Źródło: YouTube (CI Games)

Tagi: CI Games playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3 wideo

Nie przegap