Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.04.2017 16:57
Micro Machines World Series. Szalona rozwałka uchwycona na nowym zwiastunie
901V

Micro Machines World Series. Szalona rozwałka uchwycona na nowym zwiastunie

Starsi gracze na pewno pamiętają serię Micro Machines. Marka była bardzo popularna w latach 90 i niedługo powróci na PlayStation 4 w nowej formie pod tytułem Micro Machines World Series.

Micro Machines World Series to kolejna odsłona serii, której korzenie sięgają 1991 roku. Codemaster pragnie przywrócić ją do życia i znowu zaoferuje graczom wciągające wyścigi miniaturowych modeli samochodów. Producent udostępnił dzisiaj nowy zwiastun przedstawiający grę w akcji i prezentujący nowy tryb "Battle Arena".

Micro Machines World Series nadjeżdża na PS4

Micro Machines World Series ma być niezwykle intuicyjne i zainteresować nowe pokolenie graczy. W grze pojawią się klasyczne tryby rozgrywki. Gracze mogą liczyć na wyścigi i tryby skupiające na eliminacji najwolniejszego zawodnika. Nowością będzie arena walk, która pozwoli na toczenie pojedynków między 12 graczami jednocześnie. Wariacje zabawy będą całkiem zróżnicowane. Dostaniemy tryby przejmowania flagi i terytoriów oraz drużynowy deathmatch. Wszystko to na 15 interaktywnych mapach. Twórcy oddadzą do naszej dyspozycji szeroki wybór różnorodnych pojazdów i szalonych broni. Gra będzie także wspierała wieloosobową rozgrywkę lokalną dla 4 graczy jednocześnie przy konsoli oraz tryby sieciowe. W galerii znajdziecie zrzuty ekranu udostępnione przez twórców.

Micro Machines World Series - Battle Mode Mayhem

Źródło: YouTube (Codemasters)

Tagi: Codemasters Software Deep Silver Micro Machines World Series obrazki playstation 4 wideo