Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.04.2017 10:53
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - gra znowu tytułem na wyłączność PS4
2080V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - gra znowu tytułem na wyłączność PS4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy był już tytułem na wyłączność PS4, potem nim przestał być. A od wczoraj znów można go traktować jako ekskluzywny tytuł na PS4. Dlaczego? Bo tak sądzi samo Sony. O co tu chodzi?

Gdy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostało zapowiedziane prawie rok temu na targach E3, wszyscy założyli z góry, że będziemy mieli do czynienia z tytułem na wyłączność PlayStation 4 mimo, że nic takiego oficjalnie nie zostało powiedziane. Jednak zarówno Sony jak i Activision nie komentowali tej sprawy, pozostawiając wszystko w klimacie domysłów i niedopowiedzeń.

Tak w ruchu wygląda plansza Hang Eight z Crash Bandicoot 2

Mijały kolejne miesiące, oglądaliśmy kolejne materiały, a status gry nadal pozostawał nierozwiązany aż do czasu informacji podanej przez oficjalny profil PlayStation na Irlandię. Twierdził on, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest grą na wyłączność. Jednak po kilkunastu godzinach informację sprostowano i gra utraciła tytuł niepotwierdzonego eksa na PS4. Aż do wczoraj.

Od wczoraj gra znowu nazywana jest tytułem na wyłączność PS4. Tym razem przez Sony w newsletterze rozesłanym we wszystkich językach w jakich operuje marka PlayStation oficjalnie. Ta sama informacja pojawiła się więc po angielsku, hiszpańsku, francusku, niemiecku, polsku i w kilku innych językach.

Co dalej? Tak na prawdę to nie wiadomo. Sony może sprawę zdementować, może milczeć, a może też potwierdzić, że Crash jest grą na wyłączność PS4. Jednak na ten moment przygody Jamraja można znowu traktować jako ex na PS4.

Źródło: Własne

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions