Destiny będzie wspierane po premierze Destiny 2

News
697V
Destiny będzie wspierane po premierze Destiny 2
Musiol | 02.04.2017, 12:23

Destiny 2 pojawi się na rynku 8 września tego roku. Ma to być zupełnie nowe otwarcie dla całej marki po tym, jak Destiny nie do końca było takie, jak planowano. Ekipa Bungie w większości skupi się oczywiście na kontynuacji, ale nie oznacza to, że Destiny zostanie porzucone.

Odpowiedzialny za kontakty ze społecznością DeeJ w rozmowie z GamesRadar+ po zapowiedzi Destiny 2 i z racji trwającego eventy Age of Triumph postanowił uspokoić tych, którzy myślą, że premiera kontynuacji spowoduje porzucenie Destiny. Tak się nie stanie.

Destiny 2 - wszystkie edycje gry

DeeJ przyznał, że Age of Triumph wcale nie oznacza końca gry i zgaszenia światła po evencie:

Zaplanowaliśmy wsparcie gry na najbliższą przyszłość. Mimo, że samo wydarzenie Age of Triumph jest pewnym rodzaju końcem gry, to nie oznacza, że po jego zakończeniu wyłączymy serwery Destiny.

Na graczy ma nadal czekać gra, jeśli więc ktoś zapragnie wrócić do gry lub pierwszy raz w nią zagrać - cała zawartość będzie na nich czekać taka, jaką jest aktualnie.

Jeśli ktoś po przejściu na nowe światy i sprawdzeniu nowych przygód i doświadczeń uzna, że warto wrócić do Destiny i sprawdzić swoje dokonania - gra będzie na nich czekała. Tak samo będzie czekała na osoby, które postanowiła dołączyć lub zacząć całą przygodę od początku. Właśnie te początki będą czekały na graczy.

Więc jak widać - wsparcie będzie polegało tylko na utrzymaniu gry przy życiu, ale nikt nie powinien liczyć na nową zawartość w momencie w którym wychodzi kontynuacja, która według wszystkich informacji i plotek ma być znacznie większym tytułem niż poprzedniczka.

Destiny 2 - fabularny zwiastun po polsku

 

Źródło: http://www.gamesradar.com/destiny-1-will-be-supported-for-the-foreseeable-future-says-bungie-we-are-by-no-means-turning-the-lights-off/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych