Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.03.2017 16:21
Injustice 2. "Jak to dobrze być złym" - złoczyńcy na nowym zwiastunie
383V

Injustice 2. "Jak to dobrze być złym" - złoczyńcy na nowym zwiastunie

Injustice 2 ujawnia kolejne postacie co jakiś czas. Tym razem padło na 4 złoczyńców, którzy przewijali się przez komiksy z uniwersum DC Comics.

Injustice 2 pozwoli nam stoczyć pojedynki z wieloma różnymi postaciami z uniwersum DC. Wiele z nich zostało już ujawnionych, ważniejsi dostali swoje zwiastuny. Teraz przyszedł czas na czterech złoczyńców. Wszystkich zobaczycie na poniższym zwiastunie.

Więcej informacji o Injustice 2 znajdziesz w naszej bazie gier.

Injustice 2 da nam do wyboru wiele różnych postaci. Na dzisiejszym zwiastunie ujawnione zostały 4 złe postaci: Gorilla Grodd, Bane, Captain Cold oraz Scarecrow. Każdy z nich dostał odpowiednio długi fragment we wspomnianym materiale, tak abyśmy mogli przyjrzeć się jak wygląda ich styl walki.

Goryl Grodd zaczynał jako przeciwnik Flasha już w 1959 roku. Pojawił się wtedy w #106 zeszycie komiksów o Flashu. Tak jak możecie zobaczyć na zwiastunie, postać potrafi władać mocami psychicznymi. Jej ataki są silne i szybkie jednocześnie. W grze Injustice 2 jego rolą będzie przewodzenie organizacji Society.

Bane'a nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. To dość znany przeciwnik Batmana, który po raz pierwszy pojawił się dopiero w 1993 roku. Znany jest z połączenia wyjątkowo wielkiej siły i wysokiej inteligencji. Jest postacią, o której się mówi że jako jedyna potrafiła "złamać" Batmana.

Captain Cold to podobnie jak Gorlilla Grodd dość wiekowa postać. Pojawił się już w 1957 roku w Showcase - serii komiksów mającej na celu przedstawienie nowych bohaterów. W komiksach jest przywódcą ugrupowania Rogues, z którym walczył Flash. Tak jak widać na zwiastunie Injustice 2, potrafi władać mocą lodu.

Ostatni zaprezentowany na nowym zwiastunie to Scarcrow znany również jako Dr. Crane. Z wymienionych tu postaci jest najstarszy, bo zadebiutował już w 1941 roku. Od tamtej pory często pojawiał się jako przeciwnik Batmana. Jego charakterystyczną cechą jest używanie chemikaliów powodujących zaburzenia psychiczne.

Injustice 2 pojawi się 16 maja 2017 roku. Warner Bros. Interactive aby umilić nam oczekiwanie na premierę nowej bijatyki od Netherrealm Studios, przygotowało nam zwiastun, który znajduje się poniżej.

Injustice 2 - zwiastun ze złoczyńcami

 

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive