Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.03.2017 11:49
GTA Online. Pegassi Infernus Classic i nowy tryb trafiają do gry!
840V

GTA Online. Pegassi Infernus Classic i nowy tryb trafiają do gry!

GTA Online wciąż jest wspierane przez dodatkową zawartość. Tym razem do rozgrywek sieciowych trafia pojazd znany z poprzednich odsłon oraz nowy tryb.

GTA Online dostanie pojazd, który towarzyszy graczom już od Grand Theft Auto III. Jest to jeden z najszybszych pojazdów dostępnych w miastach po których poruszaliśmy się w grach. Jego wygląd zainspirowany jest różnymi modelami Lamborghini, w zależności od tego z którą odsłoną GTA mamy do czynienia. W GTA Online możecie go nabyć w salonach Legendary Motorsport.

GTA Online z nową zawartością.

GTA Online otrzyma też nowy tryb gry wieloosobowej. Mowa o trybie The Resurrection, który pozwoli na ożywianie towarzyszy. Zabawa będzie więc trwać tak długo, aż wszyscy gracze z przeciwnej drużyny ostatecznie padną. Całe ożywianie towarzyszy odbywa się za sprawą postrzelenia przeciwnika w tył głowy - gdy tego dokonamy, jeden z naszych powstanie. Pojedynki możemy toczyć w 7 rożnych miejscach: między innymi będą to Ron Alternates Wind Farm, Elysian Island czy Aircraft Carrier. W zabawie mogą wziąć udział 2 drużyny, w których skład wejdzie 4-8 graczy.

Nowa zawartość dla GTA Online dostępna jest od wczoraj. Każdy z graczy, który zagra w nowym trybie, dostanie bonusy w postaci podwójnie zdobywanej waluty w grze i punktów Rockstar. Poniżej możecie sprawdzić jak prezentuje się Pegassi Infernus Classic.

GTA Online - Pegassi Infernus dostępny w grze!

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60169/Pegassi-Infernus-Classic-Resurrection-Mode-Now-Available-in-GTA-Online

Tagi: Grand Theft Auto V gta online PlayStation 4 Rockstar North Take-Two