Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.03.2017 13:47
Final Fantasy XIV - wersja testowa nie będzie już ograniczona czasowo
626V

Final Fantasy XIV - wersja testowa nie będzie już ograniczona czasowo

Final Fantasy XIV w wersji testowej ograniczone było do okresu 14 dni. Ma się to jednak zmienić i umożliwić graczom testowanie produkcji na inne sposoby.

Final Fantasy XIV w wersji testowej nie będzie już ograniczone czasowo. Od teraz gracze testujący produkcję, będą mogli korzystać z pełnej zawartości gry do momentu zdobycia 35. poziomu doświadczenia. Pozwoli to na przetestowanie wielu różnych atrakcji, co poprzednio było trudne.

Final Fantasy XIV w naszej bazie gier.

Final Fantasy XIV nie będzie już ograniczone czasowo w wersji testowej, ale to nie koniec dobrych wiadomości. Wszystkie konta, na których testowano grę przez 14 dni, zostaną również przywrócone do życia. Dzięki temu wszyscy mogą przedłużyć zabawę z darmową wersją Final Fantasy XIV. Tym samym możemy sprawdzić wiele atrakcji. Może to być przyjmowanie zleceń, przetestowanie umiejętności na pierwszych 10 poziomach Deep Dungeon, wzięcie udziału w wyścigach Chocobo, a nawet zmierzenie się z najsilniejszym przeciwnikiem dostępnym w trial jakim jest Titan - Lord of Crags.

Final Fantasy XIV dostępne jest już od kwietnia 2014 roku, ale do dzisiaj jest aktywnie rozbudowywane i cenione. W naszej recenzji gra została oceniona 9/10, gdzie jedyne co autor jej zarzucił to niestabilność klienta i mała przydatność remote play. Przy okazji przypominamy o zbliżającym się dodatku do Final Fantasy XIV o nazwie Stormblood, który premierę ma w czerwcu tego roku. Klienta do darmowej wersji testowej Final Fantasy XIV pobierzecie tutaj.

Final Fantasy XIV - zwiastun dodatku 'Stormblood'

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/28/final-fantasy-xivs-free-trial-loses-its-14-day-time-restriction/

Tagi: Final Fantasy XIV: Online PlayStation 4 Square Enix