Daniel Stroński Daniel Stroński 24.03.2017 17:31
Mass Effect Andromeda. Ograniczona czasowo misja wieloosobowa jest już dostępna
755V

Mass Effect Andromeda. Ograniczona czasowo misja wieloosobowa jest już dostępna

Mass Effect Andromeda, a dokładniej Inicjatywa Andromeda Was potrzebuje! Do Sieci trafił pierwszy filmik prezentujący multiplayerową misję i postać krogańskiej biotyczki Gladiatorki.

Mass Effect Andromeda trafiło do sprzedaży w tym tygodniu i nie było to najlepsza premiera. Gracze szybko zwrócili uwagę na dziwne animacje postaci, szczególnie mimikę twarzy, co zrodziło zabawne nagrania z rozgrywki i złość fanów czekających na zupełnie nową jakość. Co do ogólnej jakości nowej kosmicznej przygody, pierwsze recenzje wskazują na "zaledwie" dobry poziom.Wygląda na to, że BioWare nie do końca sprostało oczekiwaniom krytyków.

Mass Effect Andromeda jest "tylko" dobre - mamy pierwsze oceny

Mass Effect Andromeda, oprócz głównego dania w postaci trybu fabularnego, przewiduje dodatkowo mniejsze misje w trybie wieloosobowym. Pierwsza z nich, "Zaginieni zwiadowcy Dracka", stała się już dostępna, ale nie zwlekajcie, bo jest ona ograniczona czasowo.

Pakiet dodatkowych misji wrzuci nas w skórę członków ochrony APEX, którzy walczą o nowy dom w galaktyce Andromeda. Zadania te zostaną połączone poboczną fabułą i udostępnią wyjątkowe postacie, a przy okazji będziemy mogli zdobyć nowe bronie i przedmioty. Trzeba jednak pamiętać, że aktywna obecnie misja nr 1 będzie działała tylko do przyszłego poniedziałku, 27 marca.

Odpowiedzialny za inicjatywę Tiran Kandros przedstawia na zwiastunie grywalną postać krogańskiej biotyczki Gladiatorki oraz cel pierwszej misji:

Kilka krogańskich patroli zaginęło na planecie kontrolowanej przez kettów. Ostatni raz widziano ich niedaleko Pardox, bazy zbudowanej wokół artefaktów Porzuconych. Kettowie w ostatnim czasie zajmowali się analizą i wywozem z planety tych cennych przedmiotów. Czas ruszyć na misję i dowiedzieć co się stało.

Wygląda na to, że ograniczone czasowo misje dodatkowe z nowego Hitmana zainteresowały innych dużych wydawców. Czy to wystarczy, by zachęcić ludzi do kupowania gier na premierę? A może nie widzicie przyszłości w takim podejściu?

Nasza recenzja gry Mass Effect Andromeda ukaże się niebawem. Poniżej zwiastun pierwszej misji wieloosobowej "Zaginieni zwiadowcy Dracka".

Mass Effect Andromeda -  zwiastun misji "Zaginieni zwiadowcy Dracka"

 

Źródło: YouTube (eapolska)

Tagi: BioWare ea Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4 wideo