Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.03.2017 18:46
Battle Princess Madelyn. Tytuł inspirowany kultowym Ghost n' Goblins zmierza na PS4
367V

Battle Princess Madelyn. Tytuł inspirowany kultowym Ghost n' Goblins zmierza na PS4

Battle Princess Madelyn zostało ufundowane przez serwis kickstarter w zaledwie 5 dni. Twórcy prosili o $60.000 dolarów, a zebrali ich ponad dwa razy tyle. Tytuł jest mocno inspirowany klasykiem Capcomu - Ghost n' Goblins i zadebiutuje na PS4. Jeśli jesteście więc fanami arcytrudnych gier, to miejsce tę produkcję na oku.

Battle Princess Madelyn jest tworzone przez niezależne studio Casual Bit Games. Twórcy rozpoczynając zbiórkę na serwisie kickstarter prosili społeczność o $60.000 dolarów. Hojni fani podwoili wyniki i twórcy dostali aż $120.809 dolarów na stworzenie swojej gry. Do zakończenia akcji zostało jeszcze 24 dni i jeśli uda uzbierać się $150.000, to twórcy przygotują również wersję swojej produkcji dla konsoli PlayStation Vita.

Battle Princess Madelyn opowie historię Madelyn, która wyrusza w podróż. Celem wyprawy jest uratowanie pojmanej rodziny i pomszczenie zamordowanego psa. Fritzy, bo tak się nazywa pies, jest niezwykle wiernym towarzyszem i nawet po śmierci wspomaga swoją właścicielkę. Gracz będzie miał dostęp do 10 różnych broni. Twórcy mocno inspirują się kultowym Ghost n' Goblins i obiecują podobnie wyśrubowany poziom trudności. Poniżej obejrzycie zwiastun promujący grę.

Battle Princess Madelyn - zwiastun

 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/causalbitgames/battle-princess-madelyn

Tagi: