Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.03.2017 17:38
Goat Simulator. Koza wyśmiewa serie Mass Effect i Star Wars w nowym pakiecie DLC
715V

Goat Simulator. Koza wyśmiewa serie Mass Effect i Star Wars w nowym pakiecie DLC

Goat Simulator dostanie kolejny dodatek DLC. Tym razem twórcy wzięli na celownik popularne serie science-fiction. W tej niecodziennej parodii oberwało się Mass Effect, Star Wars i Star Trekowi. Nowy zwiastun Waste of Space ponownie przedstawia nam wyżyny absurdu tej niecodziennej produkcji.

Goat Simulator to kolejny internetowy fenomen wyrobiony na kanałach YouTube. Tytuł był tak tragiczny, przesiąknięty błędami i absurdem, że nie nadawał się do poważnej gry. Oczywiście było to działanie zamierzone przez twórców. Tytuł cieszył się ogromną popularnością wśród YouTuberów, nagrywających różne materiały na temat komicznych sytuacji powstających w tej specyficznej produkcji. Na fali tej popularności twórcy osiągnęli wystarczający sukces, aby móc wydać swój produkt na konsolach.

Symulator kozy dostanie DLC. Jakie? Ściśle tajne!

Goat Simulator dostanie teraz kolejne DLC. Dodatek zatytułowany Waste of Space w komiczny i absurdalny sposób parodiuje klasyki science-fiction. Rozszerzenie najbardziej naśmiewa się z filmowej serii Star Wars, ale jest też pełne odniesień do Star Trek oraz Mass Effect. Dostaniemy między innymi możliwość romansowania z członkami naszej załogi, a same elementy interfejsu bardzo przywodzą na myśl te znane z pierwszych przygód Sheparda. Dodatek Waste of Space zadebiutował w ubiegłym roku na PC, a od następnego tygodnia będzie dostępny również dla posiadaczy PlayStation 4.

Goat Simulator. Zwiastun przedstawiający DLC - Waste of Space

 

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Coffee Stain Studios Double Eleven Ltd. goat simulator PlayStation 4 wideo