Adam Grochocki Adam Grochocki 17.03.2017 14:03
Transformers: Ostatni Rycerz na nowym zwiastunie to zupełnie inny film
1196V

Transformers: Ostatni Rycerz na nowym zwiastunie to zupełnie inny film

Po pierwszych mrocznych zajawkach filmu Transformers: Ostatni Rycerz przyszedł czas na dużo luźniejsze spojrzenie na nadchodzącą przygodę wielkich robotów. Nowy zwiastun pokazuje, że film może wyglądać inaczej niż do tej pory myśleliśmy.

Wszystko za sprawą głównego bohatera, a raczej bohaterki. Po nastolatku z pierwszych trzech odsłon i niespełnionym mechaniku - wynalazcy z czwartego filmu przyszedł czas na dziewczynkę (Isabela Moner), która dość dobrze zna Bumblebee i wskakuje w konflikt pomiędzy Autobotami i Deceptikonami. Dziewczynka wpadnie pod skrzydła Cade'a Yeagera, który raz jeszcze pomoże Autobotom. Klimat filmu nie będzie odbiegał od dotychczasowych odsłon, więc przygotujmy się na spektakularne pojedynki, cudaczne roboty i nieskomplikowany humor rodem z komedii familijnych. 

Zwiastun z Super Bowl

Nadchodzącym Transformers: Ostatni Rycerz z serią pożegna się wielbiciel rozwałki na gigantyczną skalę, reżyser Michael Bay. Nie oznacza to jednak koniec serii, ponieważ studio Paramount planuje już cały szereg spin-offów, a na pierwszy ogień pójdzie solowa przygoda ulubieńca widzów - Bumblebee.

Premiera 23 czerwca. W rolach głównych Mark Wahlberg, Isabela Moner, Anthony Hopkins, Laura Haddock, Josh Duhamel, Tyrese Gibson. 

A teraz obiecany nowy zwiastun:

Źródło: YouTube [Movieclips Trailers]

Tagi: anthony hopkins bumblebee Mark Wahlberg optimus prime transformers last knight transformers ostatni rycerz wideo

Nie przegap