Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 16.03.2017 09:56
Uncharted 4 Multiplayer - jutro nowe dodatki
1006V

Uncharted 4 Multiplayer - jutro nowe dodatki

Uncharted 4: Kres Złodzieja będzie niedługo świętować pierwszy rok od premiery. Z tej okazji twórcy przygotowali dodatki dla trybu wieloosobowego.

Uncharted 4 zostanie jutro wzbogacone o nową zawartość dla trybu wieloosobowego. Najważniejszym dodatkiem będzie nowy tryb o nazwie King of the Hill. Zabawa będzie polegać na przechwytywaniu odpowiednich punktów i zdobywaniu w ten sposób przewagi dla swojej drużyny. Punkty będą się przemieszczać, więc przyda się dobra znajomość map i zgrabne przemieszczanie się po niej. Jednak ta drużyna, która zdobędzie mniej punktów będzie miała ostatnią szansę na zwycięstwo. Gdy limit punktów zostanie osiągnięty, przegrana drużyna będzie mogła zdobyć Victory Hill i w ten sposób zwyciężyć cały mecz.

Uncharted 4 - nasza recenzja trybu wieloosobowego

Uncharted 4 w trybie wieloosobowym dostanie nowy tryb, ale poza tym pojawią się nowe bronie i skórki. Nowe bronie to INSAS, Type-95 oraz Krivosk-XS z lunetą. Nie zabraknie też małego dodatku dla fanów The Last of Us. W grze ma pojawić się nowa skórka, która nawiązuje do komiksów znajdowanych na przestrzeni gry. Mowa o Savage Starlight - od jutra będziemy mogli ubrać nasz awatar w strój komiksowej postaci.

Uncharted 4 zostanie wzbogacone o nową zawartość już jutro, czyli 17 marca 2017 roku. Oczywiście będzie to darmowa aktualizacja do wersji 1.21.

Uncharted 4 na fragmencie rozgrywki z trybu wieloosobowego.

 

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/uncharted_4_multiplayer_new_mode_weapons_and_more_launching_this_friday

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja