Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.03.2017 20:22
Rock Band 4 z kolejnym utworem i pomniejszymi nowościami
275V

Rock Band 4 z kolejnym utworem i pomniejszymi nowościami

Rock Band 4 doczeka się niespodziewanej kolaboracji. Do gry trafi między innymi Sterling Archer główny bohater animowanego serialu komediowego.

Rock Band 4 dostanie nowe DLC z utworem Kenny'ego Logginsa - Danger Zone. Poza piosenką, do gry trafi kilka pomniejszych nowości. Jedną z najistotniejszych nowinek jest postać z serialu Archer. 

Rock Band 4 świętuje 10-lecie serii nowymi piosenkami

Sterling Archer to tajny agent i pracownik Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS) i główny bohater komediowego serialu Archer. Bohater wystąpi gościnnie w Rock Band 4. Postać będzie dostępna wraz z marcową aktualizacją gry. Twórcy opowiadają, że mieli zagwozdkę jak przenieść tę postać do swojej produkcji. Bohater jest przedstawiony w specyficznym stylu, który kompletnie odbiega od grafiki z Rock Band 4. Harmonix zastanawiało się nad stworzeniem realistycznej wersji tej postaci, ale ostatecznie postanowiono wykorzystać całkowicie nowe materiały i stworzyć postać w technologi cell-shading. Dzięki czemu bohater jest wierny swojej serialowej wersji.

Archer in Rock Band

Poniżej zwiastun przedstawiający postać głównego bohatera serialu Archer oraz ikoniczny utwór z lat 80' Kenny'ego Logginsa - Danger Zone. Fani na pewno kojarzą piosenkę z serialu. Marcowa aktualizacja Rock Band 4 będzie dostępna od jutra - 16 marca i przyniesie ze sobą szereg nowości. Gracze otrzymają nowe stroje do kupienia w sklepie oraz gitarę bassową stylizowaną na statek Normandia z serii Mass Effect.

Rock Band. Zwiastun przestawiający nowe DLC

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/15/danger-zone-sterling-archer-takes-the-stage-in-rock-band-4/

Tagi: harmonix music systems Mad Catz playstation 4 rock band 4 wideo