Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2017 19:47
Injustice 2. Do obsady dołącza Firestorm
532V

Injustice 2. Do obsady dołącza Firestorm

Injustice 2 zaoferuje naprawdę szerokie grono zawodników do wyboru. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym wojowniku, który dołączy do tego wielkiego konfliktu bohaterów i złoczyńców komiksów DC. 

Injustice 2 co jakiś czas ukazuje nam nowych zawodników z obsady. Netherrealm Studios stara się zaoferować jak największą ilość różnorodnych bohaterów znanych z kart komiksów. Twórcy Mortal Kombat nie ograniczają się wyłącznie do najpopularniejszych postaci i tym razem przedstawiają Firestorma.

Injustice 2 na nowym zwiastunie fabularnym

YouTube'owy kanał UpUpDownDown wybrał się z wizytą do siedziby Netherrealm Studios, gdzie ujawniono nowego członka obsady Injustice 2. Jest nim niejaki Firestorm. Jak to często bywa w komiksach, na przestrzeni lat w bohatera wcielało się wiele osób. Oryginalnie Firestorm to dwie osoby w jednym ciele. Bohater był połączeniem Ronniego Raymonda i Dr.Martina Steina. Ten pierwszy kierował ciałem i mocami, a rola Doktora ograniczona była to do głosu, który Ronnie słyszał w głowie. Jak wskazuje na to nazwa bohatera, korzysta on z ognistych mocy. Firestorm posiada również umiejętności transmutacji, zdolność latania i nadludzką siłę. Potrafi również absorbować promieniowanie i strzelać ognistymi pociskami. Z biegiem czasu Firestorm nabył również zdolność do rozdzielania się na dwie osoby, korzystające z odmiennych mocy.

Nie wiemy jaką rolę odegra bohater w historii przedstawionej w Injustice 2. Fabularny zwiastun dostaniemy najpewniej w przyszłości. Teraz możemy przyjrzeć się stylowi walki tego bohatera na krótkich fragmentach rozgrywki. Będzie to postać walcząca na dystans, potrafiąca ciskać w przeciwnika bardzo szybkimi pociskami ognistych kul. Unikalną zdolnością postaci będzie moc nuklearna, która po aktywowaniu zmienia odcień płomieni na niebieski i wpływa na właściwości ataków Firestorma.

Injustice 2 zadebiutuje już 16 maja bieżącego roku. Tytuł będzie bardzo mocno wspierany przez Netherrealm Studios, które obiecuje największą ilość zawodników DLC w historii wszystkich bijatyk firmy.

Na materiale poniżej przyjrzycie się nowemu zawodnikowi. Prezentacja postaci zaczyna się od 7:41 minuty i trwa do 9:20.

Injustice 2 ujawnienie postaci Firestorma

 

Źródło: YouTube (UpUpDownDown)

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive wideo