Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.03.2017 09:10
Dragon Quest Heores 2 dostanie demo
388V

Dragon Quest Heores 2 dostanie demo

Dragon Quest Heroes 2 otrzyma wersję demonstracyjną gry dla PlayStation Network. Twórcy zapowiedzieli ją podczas swojego panelu na tegorocznym PAX East. Premiera gry w przyszłym miesiącu.

Dragon Quest Heroes 2 już niebawem pojawi się w Europie. Tym samym twórcy zdecydowali się na udostępnienie grywalnej demonstracji gry, dzięki której wszyscy niezdecydowani będą mogli sprawdzić z czym to się je.

Dragon Quest Heroes 2 w naszej bazie gier.

Dragon Quest Heroes 2 to kontynuacja Dragon Quest Heroes z 2015 roku (w naszej recenzji mocne 8.5/10). Druga część ma być lepsza od poprzednika i bardziej rozbudowana. Pojawi się możliwość wspólnego grania dla czterech graczy w trybie współpracy, a sam świat gry ma być większy i bogatszy w kwestii aktywności.

Dragon Quest Heroes 2 ma pojawić się 28 kwietnia na PlayStation 4. Nie wiadomo jeszcze kiedy demo pojawi się w sklepie PlayStation, ale na pewno będzie to wkrótce.

Zwiastun Dragon Quest Heroes 2

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/11/dragon-quest-heroes-ii-gets-new-ps4-gameplay-english-demo-coming-psn/

Tagi: Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy's End Omega Force Square Enix