Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2017 17:14
Final Fantasy XV. Episode Gladiolus z nowymi wideo
686V

Final Fantasy XV. Episode Gladiolus z nowymi wideo

Final Fantasy XV wkrótce zaoferuje graczom kolejne doznania, stworzone specjalnie przez Square Enix by wspierać grę po premierze. Episode Gladiolus to pierwsza paczka dodatków, które obiecano przed premierą gry. Square pokazało nam oficjalny zwiastun, a dodatkowo mamy także 15 minut rozgrywki.

Square z okazji PAX East pokazało nam oficjalny zwiastun DLC do Final Fantasy XV - Episode Gladiolus. W tym dodatku wcielimy się w postać Gladio, któremu towarzyszyć będzie Cor. Z tego co można wywnioskować po materiale, punktem zapalnym odejścia Gladiolusa na jakiś czas z ekipy było spotkanie z Ravusem. W trakcie przygody nasz bohater będzie chciał się sprawdzić i stać się kimś silniejszym. Powalczymy z nowymi przeciwnikami jak i bossami - ogromnym smokiem, czymś co wygląda niczym Demon Wall, a także obecnym w większości odsłon - Gilgameshem.

Final Fantasy XV. Tak gra wyglądać będzie na PC

Muzykę do DLC poza Yoko Shimomurą, skomponuje także Keiichi Okabe, którego znać możecie z Drakengard 3, NieR czy serii Tekken.

Final Fantasy XV - zwiastun Episode Gladiolus

Oprócz oficjalnego materiału Square, mamy także 15 minut samej rozgrywki z dodatku. Kwadrans nagrano z samego początku, więc raczej zbyt dużo nagranie nie zdradzi. Materiał zamyka walka z bossem - Nergalem.

Final Fantasy XV - 15 minut z Episode Gladiolus

Tagi: Final Fantasy XV playstation 4 Square Enix wideo