Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.03.2017 12:36
Save the Light & OK K.O! Let's Be Heroes - nowe gry Cartoon Network na PS4
487V

Save the Light & OK K.O! Let's Be Heroes - nowe gry Cartoon Network na PS4

Save the Light i OK KO! Let's Be Heroes! to nowe gry oparte na popularnych animacjach z Cartoon Network. Obie gry dostaniemy jeszcze w tym roku. Mamy pierwsze zrzuty i garść informacji.

Save the Light to już druga gra osadzona w uniwersum Steven Universe. Poprzednim projektem była gra mobilna o tytule Attack the Light. Tym razem jednak animacja pojawi się na PlayStation 4, o czym poinformowało Grumpyface Studios na oficjalnym blogu PlayStation. Kontynuacja ma być o wiele bardziej rozbudowana, a jej system walki łączyć w sobie elementy RPG w czasie rzeczywistym z systemem turowym.

Obok Save the Light pojawi się jeszcze OK K.O.! Let's be Heroes, które wystartuje razem z serialem na Cartoon Network o tym samym tytule. Gra będzie połączeniem gatunków beat 'em up i RPG, a za produkcję odpowiadać będzie studio Capybara Games Inc., które wcześniej dostarczyło nam 'Super Time Force Ultra'.

Więcej o Save the Light i OK K.O.! Let's be Heroes dowiemy się na tegorocznym PAX East 2017, które zaczęło się dzisiaj. Póki co wiadomo, że premiera obu gier nastąpi jeszcze w tym roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com

Tagi: Cartoon Network galeria Grumpyface Studios playstation 4 Save the Light