Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.03.2017 23:00
The Division otrzyma kolejne dodatki za darmo
1122V

The Division otrzyma kolejne dodatki za darmo

The Division właśnie stuknął pierwszy rok obecności na rynku. Z tego powodu, Ubisoft zdradził, że przygotowuje sporo aktywności w grze, a także pochwalono się planowaną zawartością na drugi rok. Co ważne - kolejne dodatki będą darmowe.

Zanim jednak poznacie plany na wspieranie The Division w drugim roku obecności gry na rynku, spójrzmy wpierw na to, co deweloper przygotował w ramach świętowania pierwszych urodzin gry Ubisoft Massive. Na początek - darmowa emotka dla każdego, kto zaloguje się w prze między 9 a 16 marca. Oprócz tego, w dniach 9-11 marca odbędzie się wydarzenie w trakcie którego otrzymać będzie można podwójną nagrodę za HVT. Od razu po tym wydarzeniu, w dniach 11-16 marca wystartuje od razu kolejne w którym podwojona zostanie nagroda za skrzynki. No i każdy kto zaloguje się w dniach 9-16 marca otrzyma 200 sztuk złota.

Ubisoft tworzy grę opartą na nowym Avatarze

Co przyniesie przyszłość? Zdradzono, ze w najbliższym czasie w grze pojawi się opcja zapisania do maksymalnie sześciu zestawów ekwipunku, które będziemy mogli przełączyć w dowolnym momencie gry. W grze pojawią się Sezony (choć to na razie jest tymczasowa nazwa), które będą funkcjonowały w The Division jako czasowo ograniczone wydarzenia z nakreślonymi z góry zasadami i nagrodami. Na początek planowane są dla zawartości PvE, chociaż deweloperzy nie wykluczają wydarzeń pod PvP.

Pojawią się także specjalne wyzwania do wykonania w grze, które przedstawione będą w formie krótko, średnio i długoterminowych celów do wykonania. Nagrody będą różne, chociaż zaznaczono, że na 100% będą to naszywki. Pojawi się także specjalny slot na przedmioty, ale nie wyjaśniono dokładnie o co chodzi. To wszystko wejdzie w skład pierwszego DLC drugiego roku gry. I będzie w pełni darmowe, podobnie jak kolejne rozszerzenie (drugie w drugim roku).

Jeśli więc zastanawialiście się, czy po takim czasie warto zabierać się za The Division i czy gra będzie żyła - właśnie poznaliście odpowiedź. Będzie.

The Division - zwiastun dodatku Last Stand

 

Źródło: http://blog.ubi.com/division-celebrates-anniversary-free-year-2-content-plans-revealed/

Tagi: tom clancy tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive