Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.03.2017 11:38
Just Cause. Jason Momoa zagra głównego bohatera w adaptacji filmowej
486V

Just Cause. Jason Momoa zagra głównego bohatera w adaptacji filmowej

Just Cause za jakiś czas pojawi się w kinach i niedługo ma zacząć się produkcja filmu. Wiemy już kto wcieli się w rolę głównego bohatera oraz kto zajmie się reżyserią.

Just Cause ma zostać zekranizowane. W rolę Rico Rodrigueza wcieli się Jason Momoa znany z popularnego serialu 'Gra o Tron'. Póki co wiemy, że fabuła opowie o wspomnianym wcześniej Rico, pracującym dla organizacji Agency. Reszta trzymana jest pod kluczem, ale bądźmy szczerzy - po produkcji tego pokroju nie ma co oczekiwać ambitnej fabuły.

Nasza recenzja gry Just Cause 3

Just Cause zostanie wyreżyserowane przez Brada Peytona, którego portfolio nie jest zbyt imponujące. Ostatnim jego filmem, który dane było nam obejrzeć był 'San Andreas', ale wcześniejsze dokonania reżysera to 'Podróż na tajemniczą wyspę' czy 'Psy i koty: Odwet Kitty'. Jedno jest pewne: przy okazji 'San Andreas' twórca udowodnił, że potrafi odnaleźć się w kinie akcji. Z kolei aktor, który został wybrany do głównej roli jest rażąco podobny do postaci Rico Rodrigueza. Odpowiedni kontrakt został z nim zawarty przez studio 20th Century Fox.

Źródło: http://variety.com/2017/film/news/jason-momoa-just-cause-movie-1202003798/

Tagi: film just cause square enix