Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2017 19:19
Persona 5. Powiernicy Velvet Room na nowym zwiastunie
328V

Persona 5. Powiernicy Velvet Room na nowym zwiastunie

Persona 5 zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj Atlus postanowiło przybliżyć nam postacie Caroline i Justine.

Persona 5 pojawi się na zachodnich rynkach już 4 kwietnia 2017 roku. Atlus kilka razy opóźniało debiut swojego flagowego jRPG, ale tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i tytuł zadebiutuje w ustalonym terminie. W ramach zadośćuczynienia firma odda graczom możliwość wyboru oryginalnych japońskich głosów postaci. Wczoraj z okazji zbliżającej się premiery udostępniono nowy zwiastun, a dzisiaj Atlus przybliżyło nam powierników Velvet Roomu.

Persona 5. Atlus udostępnia nowy zwiastun

Persona 5 pod wieloma względami będzie wierna poprzednim odsłonom. W najnowszej części nie mogło więc zabraknąć Velvet Roomu, miejsca zawieszonego pomiędzy jawą a snem. Dzisiejszy materiał przedstawia postacie Caroline i Justine. Dziewczynki pełnią rolę powierników Velvet Roomu. Tym razem nie będziemy szanowanym gościem witanym przez gospodarza. Odwiedzając to tajemnicze i ważne dla całej gry miejsce, gracz będzie przebywał w celi i pełnił rolę więźnia. Dziewczynki z kolei będą strażnikami o różnych osobowościach. Caroline będzie odgrywać rolę "złego gliny", kiedy to Justine będzie się do nas zwracać grzeczniej i ze spokojem.

Velvet Room to miejsce, które pozwoli na eksperymentowanie z Personami i dokonywanie fuzji naszych podopiecznych. Zasady względem poprzedników ulegną nieco zmianie. Caroline i Justine to nie tylko asystentki gospodarza Igora, ale i pełnią rolę strażniczek rehabilitujących więźniów. Poprzez wykonywanie określonych prac więziennych będziemy musieli udowodnić, że proces resocjalizacji przebywa zgodnie z planem - uzyskamy dzięki temu dostęp do nowych funkcji Velvet Roomu, jak chociażby zaawansowane i sieciowe fuzje oraz trening.

Persona 5 zadebiutuje na rynku 4 kwietnia. Pierwsze zamówienia będą wzbogacone o limitowany steelbook.

Persona 5. Zwiastun Powierników - poznajcie Caroline i Justine

 

Źródło: http://gematsu.com

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5 PlayStation 3 PlayStation 4 wideo