Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 22:17
Inner Chains. Polacy prezentują swój nowy horror
724V

Inner Chains. Polacy prezentują swój nowy horror

Inner Chains to brutalny horror osadzony w złowrogich biomechanicznych klimatach. Tytuł należy do gatunku FPS i jest tworzony przez niewielkie studio z Warszawy.

Inner Chains wrzuci nas do dalekiej przyszłości, gdzie świat został zniszczony przez dziwną symbiozę między naturą a technologią. W świecie gry trudno odróżnić to co jest żywe od mechanicznych tworów człowieka. Miliony lat biomechanicznej ewolucji stworzyło złowrogie i niebezpieczne środowisko rządzące się nowymi prawami. Rola ludzkości w tym scenariuszu nie jest do końca znana. W Inner Chains wcielimy się jednego z mieszkańców tego nieprzyjaznego ekosystemu. Zadaniem gracza będzie dotrzeć do miejsca zwanego Last Hope i opuścić raz na zawsze niebezpieczną planetę.

Inner Chains zaoferuje według twórców szeroką game wymagających przeciwników. Rozgrywka ma trzymać w napięciu i być utrzymana w klimatach horroru. Zwiedzając mroczny biomechaniczny świat będziemy musieli mieć się na baczności i uważać na śmiertelnie niebezpieczną florę i faunę. Ścieżka dźwiękowa będzie utrzymana w ciężkich metalowych brzmieniach i zostanie skomponowana przez Michała Staczkuna.

Tytuł zmierza między innymi na PlayStation 4 i będzie w jakiś sposób korzystać z technologii VR. Nie potwierdzono jeszcze wsparcia dla PlayStation VR ani nie podano daty premiery. Poniżej możecie się zapoznać z materiałem prezentującym bezpośrednią rozgrywkę Inner Chains.

Inner Chains - oficjalny zwiastun prezentujący rozgrywkę

 

Źródło: YouTube (Telepaths Tree)

Tagi: fps horror Inner Chains PlayStation 4 Telepaths Tree