Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 19:27
Mass Effect: Andromeda. Złote Światy na nowym materiale
705V

Mass Effect: Andromeda. Złote Światy na nowym materiale

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje już przeciągu kilku najbliższych tygodni. Maszyna marketingowa rozpędziła się na dobre i Electronic Arts prezentuje dzisiaj nowy materiał, na którym przyjrzymy się obcym światom.

Mass Effect: Andromeda pojawi się na rynku już 23 marca. Electronic Arts nie traci czasu i robi co może, abyśmy nie zapomnieli o premierze kolejnego rozdziału tej kosmicznej sagi. Niedawno mogliśmy przeczytać nowe informacje o tworzeniu naszych postaci w trybie wieloosobowym. Teraz wydawca podzielił się z graczami materiałem dotyczącym światów potencjalnie możliwych do kolonizacji przez ludzi.

Mass Effect: Andromeda - nowe informacje o tworzeniu postaci

Mass Effect: Andromeda przedstawi nam losy ludzkości próbującej skolonizować odległe planety znajdujące się w dalekiej galaktyce Andromeda. Będą to tak zwane Złote Światy i to właśnie na nich skupia się najnowszy materiał. Wideo w spokojny sposób przedstawia nam istotę obcych planet i ekosystemów, które na nich panują. Postać Suvi, będąca członkinią ekspedycji, przedstawi nam szczegóły kolonizacji układu oraz objaśni fundamentalne zasady wymagane do podtrzymania życia w znanej nam formie. Nowy zwiastun prezentuje różne klimaty panujące na każdej planecie. Szukając nowego domu ludzkość wytypowała 7 potencjalnych kandydatów, na których możliwe będzie zamieszkanie przez naszą rasę w sprzyjających ku temu warunkach. Ścieżka, którą podąży gracz zwiedzający galaktykę Andromedy, będzie stanowiła kierunek przyszłości całego gatunku ludzkiego.

Wiemy już, że obiecane testy beta zostały anulowane przez wydawcę, który przeprosił za zaistniałą sytuację. Dowiedzieliśmy się także, że rozgrywka w trybach wieloosobowych przełoży się na profity w kampanii dla jednego gracza. W najbliższych dniach możemy liczyć na coraz większą ilość informacji. Twórcy będą obecni na tegorocznej imprezie PAX East, gdzie przybliżą działanie trybu wieloosobowego i zaprezentują go w grywalnej formie publiczności.

Mass Effect: Andromeda to RPG z gatunku science-fiction i kolejna część zasłużonej kosmicznej serii studia BioWare. Tytuł zadebiutuje już 23 marca 2017 roku i przedstawi historię oderwaną od wydarzeń z trylogii Sheparda.

Mass Effect: Andromeda - Złote Światy

 

Źródło: YouTube (Mass Effect)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4 wideo