Daniel Stroński Daniel Stroński 04.03.2017 12:19
Powstanie film Sleeping Dogs, Donnie Yen w roli głównej
567V

Powstanie film Sleeping Dogs, Donnie Yen w roli głównej

Sleeping Dogs parę lat temu przedstawiło ciekawą opowieść w otwartym świecie, co ochrzczono nazwą "GTA w Hongkongu". Teraz zdecydowano się na ekranizację gry.

Sleeping Dogs może i miało dość schematyczną opowieść, ale ciekawe postacie i atakujący zewsząd klimat Hongkongu pozwolił grze zdobyć grono fanów, którzy wciąż czekają na kontynuację. Tej na razie nie zapowiedziano (wcześniejszy projekt dwójki skasowano), ale do Sieci trafiły informacje na temat przeniesienia marki do kin.

Niedawno przypominaliśmy sobie o Sleeping Dogs: Definitive Edition w Tanioszce

Jak donosi serwis Deadline, za ekranizację Sleeping Dogs ma być odpowiedzialny producent serii Szybcy i Wściekli Neal Moritz, a w główną rolę ma się wcielić aktor Donnie Yen (Ip ManŁotr 1. Gwiezdne wojny - historie). Biorąc pod uwagę, jak dużo jest w grze walki wręcz, wybór wydaje się idealny. Co prawda aktor jest dość stary jak na tę rolę, ale też nie wiemy, w jakim stopniu film nawiąże do gry.

Przypominamy, że Sleeping Dogs to historia policjanta pod przykrywką, który wraca do rodzinnego miasta, by zniszczyć od środka potężną triadę. Problem w tym, że stróże prawa okazują się równie okrutni co przestępcy.

Źródło: http://deadline.com/2017/03/donnie-yen-sleeping-dogs-neal-moritz-original-film-1201948700/

Tagi: