Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.03.2017 15:18
Mass Effect Andromeda. BioWare wyjaśnia anulowanie beta testów
1023V

Mass Effect Andromeda. BioWare wyjaśnia anulowanie beta testów

Mass Effect Andromeda już wkrótce ujrzy światło dzienne, a tymczasem pojawiają się nowe informacje. Pisaliśmy dzisiaj o tym, że obiecane techniczne testy trybu wieloosobowego w Mass Effect Andromeda, zostały anulowane. Wiemy już dlaczego. Dowiedzieliśmy się też czegoś nowego.

Pisaliśmy dzisiaj o tym, że gracze chętni do samodzielnego przetestowania trybu wieloosobowego w Mass Effect Andromeda na swoich konsolach PlayStation 4, nie będą mieć takiej możliwości. Wszyscy więc którzy zapisali się do bety, muszą obejść się smakiem, bo tryb zostanie zaprezentowany przez BioWare na zbliżającej się imprezie PAX East 2017, która odbędzie się już 10 marca tego roku.

Nie przetestujemy jednak trybu wieloosobowego w Mass Effect Andromeda

Na oficjalnym blogu BioWare pojawiła się rozpiska wydarzeń zorganizowanych przez BioWare na rzecz PAX East 2017 oraz informacja o tym, że testy trybu wieloosobowego w Mass Effect Andromeda zostają anulowane. Niedługo po tym jak wieść obiegła Sieć, Fernando Melo, który jest producentem gry opublikował na swoim oficjalnym koncie na twitterze krótki post z przeprosinami i małym wyjaśnieniem.

 

Fernando Melo w swoim poście przeprosił graczy i wyjaśnił, że jest to dobra decyzja szczególnie jeśli zwrócić uwagę na to ile zostało do prezentacji podczas PAX East 2017 i premiery Mass Effect Andromeda. W następnym poście udostępnił zrzut ekranu, który zdradza, że będziemy mogli grać innymi rasami niż ludzie. Jest to pierwszy raz kiedy ta informacja została potwierdzona oficjalnie. Jak widać do wyboru dostępne są rasy takie jak salarianie, turianie, kroganie i asari.

 

Przypominamy, że za Mass Effect Andromeda odpowiada studio, które wcześniej dostarczyło tryb wieloosobowy na rzecz Mass Effect 3. Tryb będzie bardziej zintegrowany z kampanią dla jednego gracza, ale granie z innymi nie będzie w żaden sposób wymuszane. Premiera gry zapowiedziana jest na datę 23 marca 2017.

Walka i umiejętności w Mass Effect Andromeda

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-02-bioware-apologises-as-mass-effect-andromeda-multiplayer-beta-cancelled

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda