Daniel Stroński Daniel Stroński 02.03.2017 12:08
Mass Effect Andromeda. Kumail Nanjiani jako Jarun Tann
318V

Mass Effect Andromeda. Kumail Nanjiani jako Jarun Tann

Mass Effect Andromeda korzysta z rozpoznawalnych aktorów serialowych. Słyszeliśmy już Natalie Dormer jako asari z załogi statku gracza, a teraz przygotowano materiał z Kumailem Nanjianim jako salariańskim politykiem.

Mass Effect Andromeda dostaniemy w tym miesiącu i wydawca Electronic Arts ruszył na dobre z kampanią promocyjną. Jej częścią jest seria filmików przedstawiających znanych aktorów, którzy wcielają się w członków załogi Tempesta, czyli statku, którego kapitanem będzie gracz w skórze jednego z bliźniąt Ryder.

Natalie Dormer jako asari Dr Lexi T’Perro w Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda w swej aktorskiej obsadzie ma m. in. Natalie Dormer, którą mogliśmy usłyszeć w poprzednim materiale, a teraz pokazano kolejne znane nazwisko Kumaila Nanjianiego, którego możecie kojarzyć m. in. z serialu Silicon Valley. Aktor wcieli się w postać salariańskiego polityka Jaruna Tanna.

Ma to być postać dobra z natury, choć z ciągotami do sprawowania władzy. Przy okazji Tann nie do końca posiada odpowiednie umiejętności, by spełniać wszystkie funkcje odpowiedzialnego członka załogi, ale nie daje tego po sobie poznać, tworząc sztuczne problemy, które sam później rozwiązuje. Salarianie pełnili dotychczas rolę tej inteligentniejszej rasy, myśląc, mówiąc i poruszając się szybciej od innych gatunków, stąd decyzja uczynienia przedstawiciela tej rasy mniej kompetentną postacią jest ciekawym zabiegiem ze strony scenarzystów z BioWare. Trzeba jednak pamiętać, że Salarianie odznaczają się umiejętnościami dokładnej obserwacji i analizy danej sytuacji, a także nieszablonowego myślenia, co powinno sprawić, że Jarun Tann wciąż będzie cennych członkiem ekipy.

Mass Effect Andromeda - Kumail Nanjiani jako Jarun Tann

 

Podążając schematem dotychczasowej trylogii ME, Mass Effect Andromeda również odda nam zróżnicowaną rasowo załogę, z której członkami będziemy wyruszać na misje, poznamy ich historię poprzez rozmowy, a chętni będą mogli nawet romansować, co doprowadzi do scen "kosmicznego softcore porno", jak określił to niedawno jeden z pracowników BioWare.

Wydanie gry zaplanowane zostało na ten miesiąc, 23 marca. Niestety twórcy nie dadzą nam wypróbować trybu wieloosobowego przed premierą, ale przypominamy, ze postęp w nim przełoży się na kampanię fabularną.

Źródło: YouTube (BioWare Base)

Tagi: BioWare ea Electronic Arts Kumail Nanjiani mass effect andromeda playstation 4 wideo