Daniel Stroński Daniel Stroński 26.01.2017 20:57
Death Stranding. Kojima planuje ograniczyć duże cycki bez historii
1836V

Death Stranding. Kojima planuje ograniczyć duże cycki bez historii

Death Stranding przełomem? Hideo Kojima powiedział, że nie chce, by jego gry zawierały zwykłe bohaterki z dużym biustem. Zbliża się koniec świata.

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy po tym, jak ojciec Snake'a zakończył współpracę z Konami. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że główną rolę zagra tam postać aktora Normana Reedusa. Zobaczymy również Madsa Mikkelsena, najprawdopodobniej w roli antagonisty. Zapomnijcie jednak o postaciach kobiecych, które będą wrzucone do gry wyłącznie ze względu na duży biust.

Guillermo del Toro nie jest związany z Death Stranding

Kojima udzielił wywiadu dla BBC Newsbeat, gdzie jedno z pytań dotyczyło traktowania kobiet jako pretekstu do pokazania dużego biustu:

W mojej następnej grze inaczej podejdę do sprawy. Chcę uniknąć sytuacji, którą da się zauważyć w niektórych grach - duże piersi i żadnej stojącej za nimi historii. Jeśli już robić postać, która tak wygląda, trzeba nadać jej bogate tło fabularne i powody [dla których obnaża biust - przyp. red.].

Hideo Kojima nawiązywał zapewne do postaci Quiet, która w jego piątej części Metal Gear Solid zawsze chodziła niemal nago. Przed premierą deweloper tłumaczył, że skąpe odzienie postaci ma swój głębszy sens i wszystkim, którzy krytykują Quiet, zrobi się głupio. Kto miał okazję zagrać w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, dobrze wie, jak naiwne było to wyjaśnienie.

Niestety wywiad nie przyniósł ważniejszych informacji na temat samego Death Stranding. Przypominamy zwiastun.

Death Stranding - zwiastun z TGA 2016

 

Źródło: http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/38737220/hideo-kojima-says-games-and-films-will-merge-together

Tagi: Death Stranding hideo kojima Kojima Productions playstation 4 Sony Interactive Entertainment

Nie przegap