Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 25.01.2017 13:53
Torment: Tides of Numenera. Prawie dwie godziny wideo z rozgrywki
489V

Torment: Tides of Numenera. Prawie dwie godziny wideo z rozgrywki

Torment: Tides of Numenera, to wyjątkowa gra, która trafi przede wszystkim do starych wyjadaczy gatunku, którzy pamiętają takie produkcje jak Baldur's Gate czy Planescape Torment. Jesteście ciekawi, czy i Wam by przypasowała? Mamy długi materiał wideo, który pozwoli Wam to sprawdzić. 

Torment: Tides of Numenera wspominaliśmy już kilka razy na łamach naszego portalu i komentarze nie były zbyt pozytywne. Cóż, w dzisiejszych czasach przyzwyczajeni jesteśmy do nieco innej oprawy graficznej, lepszych animacji i bardziej dynamicznej rozgrywki, jednak takie klasyczne RPG-i wciąż mają swoich fanów.

Interaktywny polski zwiastun gry

Warto wspomnieć, że tytuł ten ma bardzo dobrą reklamę w naszym kraju (wydaniem zajmuje się firma Techland) i obsada aktorów podkładających głosy również robi wrażenie. Poniżej znajdziecie dwa materiały wideo, pierwszy przedstawia prawie dwie godziny rozgrywki z PlayStation 4, która udowadnia, że da się bez problemu grać na padzie. Drugi natomiast pochodzi od polskiego YouTubera, Remigiusza Maciaszka, który gra co prawda na PC-cie, jednak dzięki niemu możemy dowiedzieć się, jak wygląda polski dubbing. 

Premiera gry ma odbyć się 28 lutego tego roku.

Torment: Tides of Numenera - 2 godziny rozgrywki na PS4

Torment: Tides of Numenera - Polski dubbing

 

Tagi: inXile entertainment Techland torment: tides of numenera